Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

Witam, opuszczam klub, mam już przydział :D , zmieniono rodzaj leczenia: w szpitalu uzdrowiskowym.Turnus w miesiącu czerwcu. Z pozdrowieniem i nadzieją dla oczekujących ! Kotek1972 :ugeek:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witam,
Melduję, że na Mazowszu numerki spadają, mój obecny numer to 115 907.
Pozdrawiam
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Danuta Pietka »

Jowitko ja tuż za Tobą bo mój numer na dzień dzisiejszy to 116864.Pozdrawiam gorąco ;)
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Danuta Pietka »

Jowito ja tuz za Tobą ,na dzień dzisiejszy mój numer to 116864 .Pozdrawiam gorąco ;)
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Danuta Pietka pisze: 10 maja 2018 22:28 Jowito ja tuz za Tobą ,na dzień dzisiejszy mój numer to 116864 .Pozdrawiam gorąco ;)
Cześć Danusia,
Może uda nam się w przyszłym roku jakieś zwroty wydzwonić. Co wolisz morze czy góry?
Pozdrawiam ciepło
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Danuta Pietka »

Witam Jowitko u mnie będzie trochę trudniej o zwroty bo są mi potrzebne dwa zwroty dla mnie i mojego męża .Co do miejsca to bym wolała morze bo w górach z moją wieńcówką nie za dobrze się czuję ,chyba że to są małe góry takie jak Bieszczady.Ty masz dużą szansę jeśli jedziesz sama to na pewno coś się dla Ciebie znajdzie .Jowitko ja tym razem złożyłam na rehabilitację sanatoryjną która trwa 28 dni i to też będzie problem ze zwrotami bo tych turnusów jest mniej jak 21 dniowych i zwrotów będzie mało.Ale będę próbować.A co do miejsca to jakie Ty chciała byś dostać .Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witaj Danusiu,
Ja podobnie jak ty lubię góry, ale ze względu na moje nadciśnienie nie wskazane dla mnie Tatry, natomiast te niższe np. w Dusznikach, Kudowie czy Polanicy tak, tam czuję się jak ryba w wodzie. Nie przyznają mi sanatorium do Krynicy Zdrój, tam jeżdżę jedynie prywatnie i przez pierwsze 2-3 dni faktycznie trochę mi to ciśnienie skacze, ale ja się nie przejmuję. Kocham góry i póki mam siłę i zdrowie to będę po nich się wspinać. Teraz mam wskazanie na morze. Na morze podobno dłużej się czeka.
Danusiu powiedz, które jest najlepsze sanatorium nadmorskie dla sercowców??. Ty masz większe doświadczenie to pewnie wiesz gdzie najlepiej trafić.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Danuta Pietka »

Witaj Jowitko na serduszko bardzo dobrze jest w Sopocie w Heliosie ,byłam w tym sanatorium jest tam wszystko na miejscu z tego co pamiętam to kardiologia jest na 4 piętrze ,moim zdaniem sanatorium na piątkę.W Kołobrzegu nie byłam ale z tego co słyszałam to też jest super.Co do sanatoriów nizinnych to polecam Busko byłam w Krystynie też było bardzo dobrze ,podgórskie Polańczyk tam też jest ok.Nad morze z tego co się orientuję to czeka się trochę dłużej moja koleżanka czeka na sanatorium ma tarczycę i już mineło jej 26 miesięcy i ma 1500 numer.Z tego wynika że pojedzie mniej więcej po 28 miesiącach.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 10 maja 2018 12:27 Witam,
Melduję, że na Mazowszu numerki spadają, mój obecny numer to 115 907.
Pozdrawiam
Cześc Jowita.

Mój numerek na dzień dzisiejszy 93094 , Coś słabo mnie gonisz. Włącz nastęny bieg.

Przeczytałem ,że wybierasz się do Inowrocławia. Ja właśnie wróciłem z prywatnego tygodniowego pobytu. Pięknie. Cudowny park, cudowne tęznie, jest gdzie się pobawić, pospacerować. Bylem w Energetyku.

Andrzej

P.S W tym roku , teraz na wiosnę byłem także na rehabilitacji ( ZUS) w Krynicy Zdroju. Byłem 21 dni, . Trafiłem na piękną pogodę.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 10 maja 2018 12:27 Witam,
Melduję, że na Mazowszu numerki spadają, mój obecny numer to 115 907.
Pozdrawiam
Witam serdecznie, koleżankę. Ja mam dzisiaj numerek 93000 . Przespiesz...............
Napisałem do Ciebie w innym poście.
Pozdrawiam
Andrzej
ODPOWIEDZ