Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: anusiaa »

Witam wszystkich. Obecny nr 106 474 kardiologia.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witaj Andrzej,
Widzę, że udaje Ci się przynajmniej raz w roku wyjechać do sanatorium. Po Twoim numerku widzę, że w przyszłym roku też masz wyjazd zapewniony i zawsze trafiasz w najpiękniejsze miejsca. Andrzej a powiedz mi, (bo Ty też jak dobrze pamiętam "sercowy") jak Ty czujesz się w Krynicy Zdroju? Ciśnienie Ci nie wariuje ?

Mój numerek na dziś to 114 963, w przyszłym roku w lato spróbuję wydzwonić wyjazd ze zwrotów, a wtedy dogonię to Twoje pendolino .... :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Cię serdecznie, miło że się odezwałeś :D
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 15 maja 2018 19:44 Witaj Andrzej,
Widzę, że udaje Ci się przynajmniej raz w roku wyjechać do sanatorium. Po Twoim numerku widzę, że w przyszłym roku też masz wyjazd zapewniony i zawsze trafiasz w najpiękniejsze miejsca. Andrzej a powiedz mi, (bo Ty też jak dobrze pamiętam "sercowy") jak Ty czujesz się w Krynicy Zdroju? Ciśnienie Ci nie wariuje ?

Mój numerek na dziś to 114 963, w przyszłym roku w lato spróbuję wydzwonić wyjazd ze zwrotów, a wtedy dogonię to Twoje pendolino .... :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Cię serdecznie, miło że się odezwałeś :D
Witam serdecznie.
Co do pytania: w Krynicy czuje się bardzo dobrze. Nie mam żadnych problemów dot. układu krążenia. Może to także zasługa dobrego samopoczucia, gdyż Krynica raz odwiedzona -przyciąga swoim pozytywnym klimatem.
Powiem szczerze,że odwiedziony ( pierwszy raz ) w ubiegłym roku- Ciechocinek, także mnie pozytywnie zafascynował swja zielenią, parkami, rozrywka. Choc barkuje mi tych górskich widoków, postanowiłem także wtym roku na krótką odwiedzić Ciechocinek w drugiej połowie czerwca .
Trzeba korzystać z życia, jak jeszcze kolorowo się go czuje, widzi.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego lata, ciepłego, uśmiechniętego.
Andrzej
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: jania »

Witam wszystkich bardzo :serce: Dawno mnie tu nie było,bo pomimo wielu choróbsk,jeszcze pracuję jako opiekunka.Stosuję zasadę:zapomnij o chorobie,a ona zapomni o tobie :) W moim przypadku to działa :lol:
W naszym :kwiat: klubie :kwiat: pojawiają się nowi sympatyczni klubowicze,ale cóż, Kotek1972 przyspieszył swój wyjazd :D Brawo :!: mam nadzieję ,że będzie tutaj zaglądał :serce:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: rybka »

I mnie dawno tutaj nie było.. ;) Witam :) Mój numer na obecną chwilę: 109 800
Pozdrawiam oczekujących :kwiat:
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: jania »

Mój numer 22 289 niby mały,ale nie w lubelskim :lol:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Witaj Andrzej,
Widzę, że ciekawość świata nie pozwala Ci usiedzieć na jednym miejscu, kilka razy w roku gościsz w najfajniejszych kurortach Polski. Ja, ponieważ pracuję nie mogę sobie na to pozwolić, urlop dłuższy raz w roku dostaję. Dla mnie Krynica Zdrój to też miejsce magiczne. Dawno nie byłam i już tęsknię. Pewnie w przyszłym roku tam się wybiorę.
Opowiadasz o Ciechocinku, te ich dywany kwiatowe wszystkich rzucają na kolana. Ciechocinek najpiękniejszy jest w drugiej połowie czerwca bo później jest za duży tłok, wszędzie grają, wszędzie tańczą. Też lubię poskakać, ale niekoniecznie od rana do wieczora. W sierpniu chybna odbywa się festiwal cygański , na którym króluje Don Vasyl, to dopiero zjeżdżają tłumy.
Ja jadę w tym roku do Inowrocławia, nie byłam tam jeszcze, ale po Twoich relacjach już się cieszę, bo wiem, że będzie fajnie.
Koniecznie napisz jak było w Ciechocinku.
Pozdrawiam cieplutko
J.
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

Witam ponownie sympatycznych i miłych klubowiczów ! Tak jak już pisałem otrzymałem potwierdzenie skierowania na leczenie uzdrowiskowe - Szpital Uzdrowiskowy nr 1 w Ciechocinku,termin leczenia od 2018 -06-07 do 2018-06-28.Miesiąc piękny , w Ciechocinku nigdy nie byłem.Nie zapisuję się do tematów - "Oceń sanatorium" i "Wyjeżdżam do sanatorium", uważam to za zbyteczne .Dzwoniłem do recepcji , dowiedziałem się o spr.które mnie nurtują - czy zabiegi w basen dla wszystkich kuracjuszy, wody mineralne, winda, ilu osobowe pokoje, rozkład posiłków, czajniki, żelazko.Na turnus sanatoryjny uzdrowiskowy czekałbym na pewno ok 12 miesięcy ,chyba ,że natrafiłbym na zwrot nad morze szybciej ale ból mięśnia bardzo mi dokucza.Mam tylko jedną przesiadkę ,tj w Toruniu na busa do Ciechocinka.Oczywiście odezwę się po przyjeździe w temacie "Oceń sanatorium". Pozdrawiam serdecznie :serce: życząc dobrego zdrówka ,Kotek1972 :kwiat:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Kotek1972 gratulacje, udało Ci się. Trafiłeś na najfajniejszy okres w Ciechocinku. Miłego pobytu
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

Dzięki Jowita :kwiat: .Pozdrawiam :serce: . P.s.Sorka - moja gafa , " czy zabiegi w basenie dla wszystkich kuracjuszy ". :oops:
ODPOWIEDZ