NFZ mazowiecki - reumatologia jakie ma sanatoria w 2018 r?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: NFZ mazowiecki - reumatologia jakie ma sanatoria w 2018 r?

Post autor: forumowicz »

Nie wszyscy jeżdżą w styczniu, są tacy ,że stać ich na reh.prywatną i na wczasy w okresie lata.Czy ja napisałem o wyjazdach w gorący piasek i morskie fale , z NFZ ? Nie. Tylko wspomniałem co pomaga na takie schorzenia.Należy czytać ze zrozumieniem :lol: .
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ mazowiecki - reumatologia jakie ma sanatoria w 2018 r?

Post autor: zebra »

Witam. Nasz mazowiecki fundusz robi jak chce. Kiedyś mieliśmy zaznaczone nadmorski to nam dali Gołdap a jak zaznaczyliśmy góry dostaliśmy Ciechocinek. Jako choroby współistniejące mam m.in chora tarczycę. Nie wiem nawet czy ktoś na to patrzy , wysyłają pewnie tam, gdzie mają luzy. Pozdrawiam i czekam na początek 2019 r. :kwiat:
forumowicz

Re: NFZ mazowiecki - reumatologia jakie ma sanatoria w 2018 r?

Post autor: forumowicz »

zebra, Bingo! Wysyłają tam, gdzie mają luzy, szczególnie w okresie zimowym , w tym okresie jest najwięcej rezygnacji przez pacjentów 60+ z kilku powodów.Są wolne miejsca w sanatoriach z którymi mają podpisane umowy i upychają , pacjent zrezygnuje , wniosek odsyłają do pacjenta. Ponowny zwrot wniosku i wniosek odsyłają ale tym razem do lekarza kierującego.Należy złożyć nowy wniosek i nowa kolejka.Taka rzeczywistość.Kotek1972 :ugeek:
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ mazowiecki - reumatologia jakie ma sanatoria w 2018 r?

Post autor: MoniaWawa »

Witam ,
Dwa lata temu miałam zaznaczone nadmorskie dostałam Cieplice na Święta :oops: Obecnie miałam zaznaczone nadmorskie , ale postanowiłam zadzwonić do NFZ i próbować coś załatwić i udało się :lol: bardzo sympatyczny Pan powiedział że nie morze zagwarantować że będzie morze , ale w systemie odznaczy żeby nie były to góry . :D No i dostałam Bobolin sanatorium BURSZTYN SPA od 22.04 jadę nad morze :lol: I co Wy na tooooo.... Nieraz warto spróbować , a może się uda . Pozdrawiam Wszystkich . :serce: :kwiat:
ODPOWIEDZ