Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
zuza-zuza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 08 maja 2017 13:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: zuza-zuza »

ZUS Bielsko-Biała ->Cieplice
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Beti75 »

Zus Rybnik Iwonicz zdrój Excelsior
Awatar użytkownika
agatka2911
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 29 sie 2018 19:32

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: agatka2911 »

ZUS Chorzów Iwonicz Zdrój ,, Wisła"
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Beti75 »

jolanta54 pisze: 06 cze 2018 09:28 ZUS Rybnik- Iwonicz Zdrój Excelsior od 07.10.2018
Witaj Jolanta, zaczynam turnus od 31 października,więc mam prośbę, w trakcie pobytu Napisz jakie warunki w Excelsiorze są.Pozdrawiam
Grzegorz DG
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 30 sty 2018 11:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Grzegorz DG »

Znajomy był lipiec z ZUS Sosnowiec dostał Ustroń,chyba dalej te same kierunki ;Wysowa,Krynica ,Iwonicz tam mi się wydaje jeżeli chodzi o Sosnowiecki ZUS.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Samosia »

Witam..Mam pytanie...czy ZUS Zabrze wyznacza termin wyjazdu jeszcze w tym roku czy juz przyznawane sa daty wyjazdow w roku 2019???Pozdrawiam :-)
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Szpaczek »

Dzień dobry wszystkim. Chciałam zapytać jak jest w Bryzie czy w innym miejscowościach w 2018 czy jak będzie w 2019 r. ja jestem ze śląskiego ZUS Rybnik. Jaka jest szansa wyjazdu nad morze. Czy kierują najbliżej miejsca zamieszkania czy można poprosić na komisji o miejscowość i termin ? 23 października mam komisję i interesuje mnie prewencja psychosomatyczna. Dziękuję za ewentualny odzew bo to moja pierwsza komisja i ewentualnie 1 wyjazd :) Chciałabym dalej wyjechać z brudnego śląska, czy mam szanse. Czytałam na forum ze kierują najbliżej miejsca zamieszkania. W moim przypadku zostałby Ustroń, ale chcę daleko. Co powie orzecznik, nie wiem. I pytanko...……… może słyszał ktoś co nam przyniesie 2019 r.??? :) pozdrowionka dla walczących o swoje zdrowie :) i dziękuję za ew. odzew :). Chciałabym już wyjechać :(
forumowicz

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: forumowicz »

Ja z rybnickiego zusu dostałem (narząd ruchu) do Wysowej ok 320 km od domu a Ustroń mam po blisku więc wysyłanie do najbliższego chyba nie jest praktykowane bo towarzystwo mam tu głównie ze śląska (gliwice,radlin,rybnik,katowice).
W czasie komisji zapytałem wprost orzecznika czy jest możliwośc dostac nad morze i uslyszałem że nie. tak jak nie ma już samodzielnego wyboru. Maja swoje kryteria i finito
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: Szpaczek »

Dobry wieczór wszystkim, jestem nowa /psychosomatyka/ .Dzięki hanys za info. Wiem już od kolegów z forum, że wysylaja max 200/300 km od domu. Dobre i to. Czy ktoś podpowie mi w jakim obiekcie jest psychosomatyka w Świeradowie lub w Krynicy? Pozdrowionka ze śląskiej ziemi :) aaa jeszcze 1 pytanko, czy są wyjazdy z ZUS-u na cito ?
forumowicz

Re: Śląski ZUS 2018 - w jakie miejsca dostajecie skierowania?

Post autor: forumowicz »

Nie słyszałem żeby ktoś był na zusowskim "na cito". teraz jesteśmy wszyscy z zusu i jak pytalem to wychodzi że 99.9 % ludzi miało prawie ten sam czas oczekiwania czyli ok 4 miesiace
ODPOWIEDZ