Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Post autor: jan19557 »

Jak pojeździcie troszkę dłużej to sami się przekonacie o tym co pisałem wcześniej. Dobrze będzie jak lekarz rzuci okoiem na 1 cz 2 papierki, najczęściej pyta od kiedy są bule, co dolega i na tym się kończy. Osobiście zawsze mam ze sobą pełną dokumentację ale ze 2-3 razy lekarz rzucił okiem na kilka papierków ale nie czytał ich .
forumowicz

Re: Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Post autor: forumowicz »

JAnie, obojętnie co my tu powiemy zawsze zabieram ze sobą ostatnie badania , nawet gdyby lekarz nie poprosił mam ze sobą potwierdzenie mojego schorzenia .
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Post autor: adrianna1964 »

Dziękuję:) Podtrzymaliście mnie na duchu. Przynajmniej wiem, na co się przygotować. Zapobiegawczo też można się kurować:). Gołym okiem nie widać mojej choroby, ale jakieś RTG znalazłam:) . Nastrój dzięki Wam się poprawił na tyle, że z uśmiechem czekam na wyjazd. Przecież będzie dobrze...łaski nie robi:). A co do towarzystwa...Jeśli szanujemy siebie i innych - to z każdym można się dogadać :P . A że jestem niepoprawną optymistką - wierzę, że to nie będzie mój pierwszy i jednocześnie ostatni wyjazd.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Post autor: jan19557 »

I to jest właściwe podejście do wyjazdu. Tego się trzymaj a będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ