Tzw.Poszpitalne.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1229
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Tzw.Poszpitalne.

Post autor: Joni123 »

Jak nie drzwiami to oknami, Wałcz i załatwiaj jednak i tak myślę jak ma tak poważne schorzenie to ZUS może by dostała nawet w tym roku... składaj wniosek do ZUS i czekaj na lekarza orzecznika, na pewno ja skieruje na rehabilitację
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Tzw.Poszpitalne.

Post autor: Samosia »

Joni123 pisze: 03 wrz 2018 20:51 Jak nie drzwiami to oknami, Wałcz i załatwiaj jednak i tak myślę jak ma tak poważne schorzenie to ZUS może by dostała nawet w tym roku... składaj wniosek do ZUS i czekaj na lekarza orzecznika, na pewno ja skieruje na rehabilitację
Zgadzam się,że trzeba walczyć tylko,że czasem jak się słyszy słowa ,, Jest Pani za młoda na rehabilitację .... że na Pani miejsce jest 10 innych osób lub że są bardziej potrzebujący jak Ty młoda damo" to się odechciewa walczyć...czasem się zastanawiam po co np.pobierają te składki skoro człowiek chcąc wrócić do aktywności i do pracy nie może skorzystać z rehabilitacji :cry: Rozmawiałam już z córką i wniosek tak czy tak złoży :)
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1229
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Tzw.Poszpitalne.

Post autor: Joni123 »

I tak trzymać, odwołanie zawsze od decyzji jest, trzymam kciuki✊
ODPOWIEDZ