Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 593
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: Gaba »

Ja nie do końca rozumię i czesto się spotykam :? ni:roll: najpierw wszyscy czekacie na pobyt ,a potem szybko uciekacie-ostatni tydzień to juz tylko mowa o wyjeździe.... :roll: Ja jestem zawsze do końca ,a jeszcze do tego przyjeżdżam dzień przed,tyle czekania i uciekać :?:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: GIENIA »

Gaba , też wykorzystuję wszystkie chwile :lol: :lol: :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: zbigniew165 »

Gaba też tego nie rozumiem i zawsze wyjeżdżam w ostatnim dniu. Jeżeli brak jest połączenia po obiedzie to wyjeżdżam rano po śniadaniu. Ale zauważyłem, że nawet ci co są swoim samochodem wyjeżdżają wcześnie rano jak by mieli przed sobą do przejechania z 1000 km, lub więcej. Z prewencji ZUS można wyjechać nawet po kolacji, a mimo tego na ostatnim turnusie ok. godz. 11.00 niewielu nas zostało na oddziale. Dodam, że L-4 jest wystawiane jeszcze na dzień następny po zakończeniu turnusu.
forumowicz

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: forumowicz »

byłem kiedyś komercyjnie w ośrodku , gdzie byli ludzie z Krusu .. oni maja jakos tak .. chyba do 22,00 .. dużo osób było jeszcze na kolacji ... nie zapomne ironii recepcjonistek , kelnerek , sprzątaczek , że nie spieszno im do obór tylko siedzą do ostatniej chwili :shock:

była to południowa Polska , która miała pociąg albo ok 5,0 , albo ok 20 .. w imię czego jechać o 5 rano :?: :roll: :mrgreen:
tez bym nie pojechał :evil:
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: VVENUS »

Mnie też to dziwi... rozumiem że są jakieś ważne powody. Ale tak jak piszecie wszyscy wyczekuja wyjazdu, a później polowanie jak wczesniej wyjechać. Ostatnio koleżanka z pokoju miała kilka autobusów w dzień odjazdu wybrała o 5 z minutami.budząc wszystkich , "a cóż tu robić " stwierdziła. ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: GIENIA »

VVenus ... nic na to nie poradzimy , Jej prawo :?

Waldek .... południowa Polska to min ja :lol: :lol: :lol: zawsze wracam tym nocnym ..... ostatni dzień , to tak na prawdę dzień bez obowiązków ... nie ma zabiegów ... luzik totalny .... :D

Zbyszku , obok mnie mieszkało małżeństwo , które wykłócało się o wypis po północy dnia wyjazdowego :D .... bez powodu ... mogli jechać spokojnie po śniadaniu :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: Felice »

Ja jestem z tych co wyjeżdżają jak tylko można. Dla mnie 3 tygodnie to już nadto. Optowałabym za 2 tygodniowym wyjazdami z codziennymi zabiegami w ilości sztuk 5.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: beatricze »

Witam
tez jestem za 2 tyg. pobytem w zupełności wystarczy a i kolejki krótsze
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: beatricze »

Witam
,,ludzie'' z KRUS dostają raz w życiu i nie znają takich uciech jak inni dlatego doceniają to co dostają traktują taki wyjazd jak prezent.Zdarza się, ze jedyny raz byli nad morzem lub w górach.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11607
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wyjazd z sanatorium dzień wcześniej

Post autor: Atina »

Ja wyjeżdżam zazwyczaj ostatniego dnia.Rownież jestem zdania ,że dwa tygodnie dobrej rehabilitacji w zupełności byłoby dla mnie dobre.
ODPOWIEDZ