Profil urologia

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Alina Dorota
Posty: 3
Na forum od: 28 lip 2018 11:18
Oddział NFZ: Mazowiecki

Profil urologia

Post autor: Alina Dorota »

Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie wysyła mazowiecki NFZ pacjentów poszpitalnych o profilu urologicznym? Które z tych sanatoriow są dobre i czy długo trzeba czekać? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Profil urologia

Post autor: sztani »

witaj na forum postu szukaj w sprawach formalnych . tu piszemy o konkretnych wyjazdach lub o ich planowaniu . Zostanie tam przeniesiony Sprawy formalne to jego miejsce.Pozdrawiam :)
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Profil urologia

Post autor: JoannaJoanna »

ja bylam na poszpitalnym w cieplicach w domu zdrojowym. a z urologii są właśnie tylko cieplice , szczawno , Krynica , wysowa , zegiestow
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Profil urologia

Post autor: JoannaJoanna »

ja jechałam ze zwrotu po niecalyvh dwóch miesiącach od złożenia wniosku . normalna kolejka to około 7 miesięcy . numer startowy na urologii dostałam 43 a zaraz następnego dnia miałam telefon ze jest zwrot i pojechałam
Alina Dorota
Posty: 3
Na forum od: 28 lip 2018 11:18
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Profil urologia

Post autor: Alina Dorota »

JoannaJoanna pisze: 31 lip 2018 17:09 ja jechałam ze zwrotu po niecalyvh dwóch miesiącach od złożenia wniosku . normalna kolejka to około 7 miesięcy . numer startowy na urologii dostałam 43 a zaraz następnego dnia miałam telefon ze jest zwrot i pojechałam
Bardzo dziękuję za informację. Czy byłaś zadowolona z pobytu w Cieplicach?
ODPOWIEDZ