NFZ Wielkopolska

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Mazrena »

Jest jeszcze chyba Świnoujście,znajomy był w Dąbkach... :?: a nad morzem jest więcej sanatoriów, więc i chyba WLKP tez ma :idea: :shock:
Agnes888
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 09 wrz 2016 22:39

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Agnes888 »

Witajcie. Nie pisałam bo kolejny raz NFZ zwrócił mój wniosek. Musiałam ponownie iść do lekarza i pojechać z nim do NFZ.Na razie w przeglądarce jest napisane, że czeka na przyznanie sanatorium . Moja znajoma złożyła wniosek dwa dni póżniej ode mnie i już wraca z sanatorium.Druga znajoma, która złożyła wniosek dokładnie w tym samym dniu co ja ma termin od 4.10. do Kołobrzegu Bałtyk. Więc nie wiem jak to jest. Pozdrawiam
anaprz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 wrz 2018 08:02
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: anaprz »

A co to znaczy, ze zwrócili Twój wniosek?
Po werefikacji?
A może to była weryfikacja a nie zwrot wniosku.
Agnes888
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 09 wrz 2016 22:39

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Agnes888 »

Najpierw przysłali do lekarza do weryfikacji. Po kilku dniach od odesłania wniosku, zweryfikowanego przez lekarza otrzymałam zwrot tego wniosku celem uzupełnienia na druku NFZ ( czas na uzupełnienie 90 dni) bo lekarz w pierwotnym wniosku zaznaczył krzyżyk obok właściwego. W lutym 2017 r. ten sam wniosek był poprawnie wypełniony i przyjęty , również podczas weryfikacji. Za trzecim razem okazało się, że nie. Ręce opadają.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Mazrena »

Agnes , faktycznie ręce opadają- za czyjeś błędy człowiek ma dodatkowy stres :roll:
forumowicz

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: forumowicz »

Agnes888 pisze: 22 wrz 2018 17:33 Witam. Czy są na forum osoby z NFZ Wielkopolska, które złożyły wniosek o sanatorium w lutym 2017 r.Jeśli tak, to proszę o informację czy już otrzymaliście skierowanie do sanatorium i gdzie. Będę serdecznie wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam
Ja także wniosek złożyłam 2 lutego 2017, jestem po weryfikacji, obecnie mam numer 1050. Pozdrawiam
anaprz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 wrz 2018 08:02
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: anaprz »

A ja wczoraj mialam nr 2500 , też jestem po weryfikacji.
Peonia1959 a jaki masz profil na skierowaniu ?
forumowicz

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: forumowicz »

Reumatologia
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Ewucha »

peonia1959 pisze: 06 paź 2018 17:37 Reumatologia
Peoniu witam Cię i wszystkich z Wielkopolski przy jakim numerku macie przydziały (reumatologia) mam koleżankę sanatoryjną z waszego województwa jest ciekawa kiedy pojedzie dzięki za info pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: forumowicz »

Ewuniu , na chwile obecną mam numer 1021 czas oczekiwania 23 miesiące (reumatologia ) Dzwoniłam do NFZ z pytaniem na kiedy mogę spodziewać się skierowania , pani oświadczyła że tuż po nowym roku.Faktycznie w moim przypadku styczeń jest 23 miesiącem. Jak otrzymam termin to napiszę do Ciebie. Pozdrawiam,miłego dnia :)
ODPOWIEDZ