NFZ Wielkopolska

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2555
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Mazrena »

Peoniu witam Cię i wszystkich z Wielkopolski przy jakim numerku macie przydziały (reumatologia) mam koleżankę sanatoryjną z waszego województwa jest ciekawa kiedy pojedzie dzięki za info pozdrawiam :kwiat:
[/quote]

Witaj, ja otrzymałam skierowanie z numerem ok 500 - na koniec sierpnia , a jadę 6.11 do Kołobrzegu , więc tyle czasu wiem :lol: :)
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Ewucha »

peonia1959 pisze: 11 paź 2018 16:48 Ewuniu , na chwile obecną mam numer 1021 czas oczekiwania 23 miesiące (reumatologia ) Dzwoniłam do NFZ z pytaniem na kiedy mogę spodziewać się skierowania , pani oświadczyła że tuż po nowym roku.Faktycznie w moim przypadku styczeń jest 23 miesiącem. Jak otrzymam termin to napiszę do Ciebie. Pozdrawiam,miłego dnia :)
Dzięki Peoniu i pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Ewucha »

Mazrena pisze: 11 paź 2018 19:05 Peoniu witam Cię i wszystkich z Wielkopolski przy jakim numerku macie przydziały (reumatologia) mam koleżankę sanatoryjną z waszego województwa jest ciekawa kiedy pojedzie dzięki za info pozdrawiam :kwiat:
Witaj, ja otrzymałam skierowanie z numerem ok 500 - na koniec sierpnia , a jadę 6.11 do Kołobrzegu , więc tyle czasu wiem :lol: :)
[/quote]

Marzena dzięki że odpisałaś
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Ewucha »

To chyba jakiś poślizg jest bo on ma w piśmie napisane 18 miesięcy mija jej w styczniu A numer 9000 tyś więc chyba wiosna pojedzie pozdrawiam :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2555
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Mazrena »

Ewucha pisze: 12 paź 2018 11:34 To chyba jakiś poślizg jest bo on ma w piśmie napisane 18 miesięcy mija jej w styczniu A numer 9000 tyś więc chyba wiosna pojedzie pozdrawiam :kwiat:
Tak jest poślizg :roll: ja jak próbowałam dzwonić o zwroty wiosną to już mi powiedziano, że WLKP 23 miesiące - a też miałam napisane 18 m-c. Liczyłam na sierpień a jadę w listopadzie . :oops: :)
forumowicz

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: forumowicz »

Ewucha pisze: 12 paź 2018 11:34 To chyba jakiś poślizg jest bo on ma w piśmie napisane 18 miesięcy mija jej w styczniu A numer 9000 tyś więc chyba wiosna pojedzie pozdrawiam :kwiat:

Ewuniu :D wydaję mi się ,że w każdym rejonie wydłużył się okres oczekiwania na wyjazd do sanatorium. Musimy uzbroić się w cierpliwość :lol:
Mój numer z przed 5 minut w kolejce ROSNĄCY 1192 :o :o :o Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Ewucha »

Dziękuję Wam serdecznie za info i pozdrawiam życzę wymarzonych przydziałów Mazrena a tobie udanej rehabilitacji w Kołobrzegu ja może przyszły rok tam zawitam :kwiat:
Agnes888
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 09 wrz 2016 22:39

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Agnes888 »

Witajcie,
Czy ktoś, kto składał wniosek do sanatorium w połowie lutego 2017 r. otrzymał już sanatorium ( reumatologia)? Pozdrawiam
Agnes888
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 09 wrz 2016 22:39

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: Agnes888 »

N?ikt jeszcze nie otrzymał skierowania
forumowicz

Re: NFZ Wielkopolska

Post autor: forumowicz »

Agnes888 pisze: 14 paź 2018 18:37 Witajcie,
Czy ktoś, kto składał wniosek do sanatorium w połowie lutego 2017 r. otrzymał już sanatorium ( reumatologia)? Pozdrawiam
Witaj :kwiat: wniosek złożyłam 2 lutego 2017, obecnie mam numer 1274. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ