Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

kuty dziękuję za odpowiedź . Jednak lepszy był by wyjazd mimo wszystko . Cóz może następnym razem będziesz miał więcej szczęścia, czego Tobie z całego serca życzę:)
Enysz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sty 2018 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Enysz »

Witam serdecznie :) . Mam pytanie.Czy jest na forum ktoś kto był na kuracji z ZUZ w Uniejowie, w Instytucie Zdrowia Człowieka? Właśnie wczoraj dostałam tam skierowanie. Na komisji byłam 5.01.18 , skierowanie dostałam pocztą. Może ma ktoś jakieś doświadczenie związane z tą placówką i chętnie się ze mną podzieli ;) Szczerze mówiąc,jestem trochę zawiedziona, ponieważ bardzo liczyłam na sanatorium w górach. Kocham nasze góry. Oczywiście jestem bardzo szczęśliwa, że mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony ale w górach byłabym jeszcze szczęśliwsza :) . W życiu jednak nie można mieć wszystkiego, więc cieszę się z tego co mam. Pozdrawiam i czekam na info.
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: kuty »

Enysz
Wpisz w wyszukiwarkę ( taka łupka u góry strony ) nazwę i miejsce - jest trochę informacji : starych i nowszych.

Pozdrawiam
Enysz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sty 2018 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Enysz »

Dzięki Kuty , zaraz spróbuję coś wylukać :) .Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

Witaj Enysz. Domyślam się, iż pracujesz i po komisji nie mogłaś wybrać ani miejsca, ani terminu? Pozdrawiam.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: emik »

A ja mam pytanie. Mazowieckie, łódzkie potwierdza nowe zasady przyznawania skierowań. A czy jest ktoś z kujawsko-pomorskiego, kto był w styczniu na komisji?
Aniug, z Kujawiaka będziesz zadowolona. Inowrocław w czerwcu jest piękny, wiele miejsc do chodzenia i odpoczynku. A i sanatorium naprawdę wcale nie takie złe jak niektórzy pisą.
Enysz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sty 2018 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Enysz »

Grzegorz67 masz rację. Po komisji dowiedziałam się o nowych zasadach przyznawania skierowań. Dostałam tylko orzeczenie o konieczności rehabilitacji. Trochę mnie to zdziwiło, bo przecież ludzie którzy pracują mają pewne ograniczenia związane z pracą i wydaje mi się, że możliwość wyboru najbardziej optymalnego dla siebie terminu jest uzasadniona ;) . Pani w ZUS była jednak na tyle miła, że zgodziła się przekazać moją prośbę co do terminu. Moja prośba została uwzględniona.Teraz żałuję, że nie zasugerowałam miejsca, może też by się udało :D
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: aniag »

Emik tak myślę że będę zadowolona poczytałam opinie innych i bardzo mnie to przekonało do Inowrocławia :D Poza tym piękny termin prawda😁
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: basiat »

Mam ogromną prośbę, do wszystkich piszących w tym temacie.
Ponieważ administrator założył "świeży" temat: "Sanatorium ZUS 2018"- dotyczący tego roku-, może przenieście się do tego tematu.
Ja, i myślę, że Wy również śledzimy oba wątki jednocześnie, bo wszystko jest aktualne. Może łatwiej byłoby umieścić nasze spostrzeżenia dotyczące jednego tematu w jednym miejscu. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

Popieram basiat o przeniesienie się z wpisami do nowego tematu.
ODPOWIEDZ