Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Tojka »

dostałam zaproszenie ;) do orzecznika
3 stycznia :)

sergio - ja byłam raz (daaaaawno temu) z rowerem w sanatorium (wtedy jeszcze mogłam full km robić - teraz niestety 10-15km i więcej nie mogę, ze względu na nowe/stare schorzenie).
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

aniag pisze: 15 gru 2017 17:59 Sergio pisałam pw😔
Witam szukałem tego PW i nic nie mam , może coś pomieszałem?:)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sztani »

PW to inaczej Twoja poczta forumowa wchodzisz w prywatne wiadomości . a może koleżanka nie wysłała nic do Ciebie. Myślę ,że okolice Ustronia to rower dla ludzi zdrowych Co innego Stegna ,Dziwnówek , Połczyn teren plaski . W górkach wiem bo jeździłem potrzeba kondycji. Wszędzie gdzie byłem zabierałem rower .
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017 09:29 przez sztani, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Tojka pisze: 17 gru 2017 23:45 dostałam zaproszenie ;) do orzecznika
3 stycznia :)

sergio - ja byłam raz (daaaaawno temu) z rowerem w sanatorium (wtedy jeszcze mogłam full km robić - teraz niestety 10-15km i więcej nie mogę, ze względu na nowe/stare schorzenie).
Dziękuję za odpowiedź jedyną jak na takie duże forum , my jeździmy często to też pewnego rodzaju rehabilitacja .
Rozumiem , że Tobie zdrowie nie pozwala, ale może z czasem lepiej będzie czego serdecznie życzę Tobie.
Zdrowia i Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. :D
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

sztani pisze: 18 gru 2017 09:24 PW to inaczej Twoja poczta forumowa wchodzisz w prywatne wiadomości . a może koleżanka nie wysłała nic do Ciebie.
Cześć Sztani dostałeś moje PW? Dzwoniłeś ? Ja nie bardzo mogłem odpisać bo numer miała żona a ja cały tydzień noce i mijaliśmy się. Ustroń to też możliwość jazdy po płaskim do Wisły więc nie mów , że tylko dla zdrowych każdy ma inną przypadłość dla mnie to też rehabilitacja więc nie generalizuj ok:) Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017 09:32 przez sergio_1 2 3 4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sztani »

Tak dostałem i dzięki.
Tojka mam nadzieję ,ze się pochwalisz miejscowością . Bo pewnie dostaniesz tam gdzie chcesz :)
Sergio 1234 Był kiedyś temat na forum dotyczący zabierania roweru do sanatorium . Sam tam dużo pisałem .
Po płaskim ale rower trzeba do Równicy doprowadzić . I nie generalizuje po prostu znam swoje możliwości To tak jak z jazdą sankami zjedziesz i trzeba pod górkę podejść :)
Jeśli pojadę autem to rozważę zabranie roweru.
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: aniag »

Wniosek złożony a na komisję powiedzieli czas czekania ok 30 dni
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Ja dostałem zawiadomienie o komisji po tygodniu , i tydzień później no może 10 dni miałem komisję .
Na dzisiaj już czekam na wyjazd od 22 marca do Daniela . Oby narty nie były potrzebne zamiast roweru :D :D :D :):):)
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: mercedes »

wrocilam 7 grudnia i w lutym skladam nastepny wniosek w ramach prewencji rentowej mysle ze sie uda pojechac najpozniej w maju
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 508
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: MaryKate »

MOże trochę nie w temacie ale mam pytanie bo mam przesyłac do sądu dokumentację medyczną i nie wiem czy dołączyć do niej wypis z sanatorium i turnusu rehabilitacyjnego czy może lepiej nie , jak się zapatrują na takie pobyty nie zusowskie :)
ODPOWIEDZ