Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Edi1234 »

Wychodzi na to,że trzeba mieć szczęście,żeby upolować zwrot.Trzy razy bylam nad morzem ze zwrotów i wcale dlugo nie dzwoniłam,tylko to była bardzo późna jesień i wiosna.Powodzenia w dzwonieniu :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14347
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Tez bywam ze zwrotów , tam gdzie chcę :D nieważne dla mnie czy listopad , czy marzec :D
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6169
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: BozenaMat »

GIENIA pisze: 21 wrz 2018 19:11 Widocznie trzymałam za Was - Polujace ... nie to co trzeba :shock: :oops: :lol: :lol: od poniedziałku trzymam kciuki :D
To coś Ty Gieniu do tej pory trzymała? :o
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14347
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

:oops: :oops: :oops: :P :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6169
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: BozenaMat »

Taaak...... teraz to się rumieni.... :lol:
Ale jak było dobrze, to........... rumieniec zbędny :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14347
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Obiecuję od poniedziałku trzymać kciuka .. :D :P
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6169
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: BozenaMat »

To i ja trzymam............ Ciebie Gieniu za słowo :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

BozenaMat czemu nie odzywasz się w tym temacie. Twoi fani czekają na informację jak wygląda sprawa zwrotów. Wiem z innego tematu, że nic dzisiaj nie upolowałaś. Ja też dzwoniłem do NFZ Łódź o zwrot na pulmonologię i usłyszałem, że na dzień dzisiejszy nic dla mnie nie ma. Pani powiedziała, żeby dzwonić o tej samej porze jutro. Na pewno zadzwonię i zdam relację z wyników polowania. W czasie pytania o zwrot podaję swoje schorzenie czyli pulmonologia i dopiero dodaję słowo zwrot. Nie chcę być spławiony od razu, bo większość dzwoni o zwroty na reumatologię.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6169
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: BozenaMat »

Zbyszku.......... No już nie mam sił pisać i........ marudzić :lol:
Dzwonię i dzwonię i zero zwrotów. Coś ludzie w Małopolsce jak coś dostaną, to niechętnie zwracają. Dziś zakończyłam dzień z numerkiem 175 (w dzień przybyło 6 numerków)... i sama sobie kibicuję........ :D ........ zdążę ze zwrotem czy wcześniej dostanę przydział :lol:
Wprawdzie 2 razy były zwroty, ale jakoś liczę na inne miejscowości. I albo się przeliczę, albo będzie coś fajnego ze skierowania. Zobaczymy :)
I nie omieszkam się pochwalić, jak już coś upoluję........ bądź będzie przydział.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Bożenka ja dostałem pismo z NFZ w sprawie zaliczenia mojego wniosku o zmianę schorzenia jako weryfikację poprzedniego i miałem wtedy numerek ok. 15000 . W chwili obecnej mam już numer 7792. Z tego wychodzi,że w dwa i pół miesiąca spadło mi ok 5 numerów. Myślę, że ja dostanę skierowanie przynajmniej w połowie listopada. U nas skierowania są wysyłane z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Czyli załapałbym się może na marzec 2019r. Dlatego dzwonię o zwroty już teraz, żeby wybrać sobie miejsce na naszym wybrzeżu i nie jechać w góry. W góry do Wysowej wybiorę się wiosną z ZUS, bo tu w moim schorzeniu są tylko góry i Wieniec Zdrój. Dzisiaj znowu dzwonię do NFZ i tak dzień w dzień, aż upoluję wybrzeże. Ja mam czas do listopada i wydaje mi się, że trafię na zwrot. Jeżeli nie to mam już wytypowane ośrodki na turnus płatny, które poleciła mi GIENIA.
ODPOWIEDZ