Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
pablo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 paź 2013 11:25
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: pablo »

Witaj,
gdzie byłaś na komisji? Ja byłem wczoraj i dostałem odmowe :evil:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: syrenka »

Monia ,,,ja to wiem ,,,korzystam z wyjazdów z Zusu ,,,próbują mnie uzdrowić ,,,,Pod koniec grudnia mam komisję ,,,w w/w instytucji ,,,Więc na pewno też pojadę ,,,tym bardziej że jestem przed następną operacją ,,,A teraz jestem zawieszona w próżni ,,,Nawet jak bym zaniosła wniosek to mi go teraz odrzucą ,,,Ale dzięki za odzew ,,,Pozdrawiam z Poznania ,,,B,,,
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: syrenka »

Pablo ,,,składaj odwołanie ,,,Moja koleżanka tak jak ty ,,fundusz mazowiecki ,,,też dostała odmownie ,,,złożyła odwołanie i dostała przydział,,,tam podobno jest paru orzeczników 2 szt które notorycznie dają odmowę ,,,Pozdrawiam ,,B...
Awatar użytkownika
Monia44
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 28 paź 2013 21:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Monia44 »

Witaj pablo :) Ja mieszkam na Woli, więc dokumenty składałam na Wrocławskiej, a wezwanie do ZUS-u na komisję dostałam na 11-go Listopada. Trafiłam na bardzo sympatyczną panią doktor, co zdarza się niezwykle rzadko :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: dziunia60 »

Witajcie. Właśnie dziś byłam u lekarz orzecznika na 11 listopada(też jestem z Warszawy) i dostałam, wyjazd mam 25 lutego do Stalowej Woli ale nie mam zielonego pojęcia co to jest bo to jakaś Poradnia??? Wniosek złożyłam 2 grudnia na Wrocławskiej i już jestem po wszystkim.Terminy są już na kwiecień i zahaczają o święta a to był jedyny wcześniejszy termin tylko nie wiem co to jest za ośrodek?
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Dziunia tam też są pobyty rehabilitacyjne -stacjonarne.Podałam Ci linka w PW dzwoń na numer w kontakcie na stronie.Powodzenia :D
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: dziunia60 »

smuga pisze:Dziunia tam też są pobyty rehabilitacyjne -stacjonarne.Podałam Ci linka w PW dzwoń na numer w kontakcie na stronie.Powodzenia :D
Cześć Smuga. Byłaś tam może? Jestem ciekawa opinii osób które tam były,bo za wiele tych zabiegów to oni nie mają , jak wynika z opisu na stronie.
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Nie nie byłam w tym ośrodku z tego co się dowiedziałam to mogę tylko żałować bo mają świetna bazę zabiegową.Z tego co oferują nie widzę żeby było mniej(ba, mają nawet więcej) z tym z czym się spotkałam będąc w sanatoriach.Rozbudowana fizykoterapia,zabiegi wodne,basen a hiperbarie tlenową to już na pewno nie uświadczysz w zwykłych sanatoriach.Krio komora to też rzadko się zdarza .Wszystko zależy z jakim zespołem chorobowym wyjeżdżasz i co zaleci lekarz.Bądź dobrej myśli ,na pewno rehabilitacja w tak specjalistycznym ośrodku to dobra sprawa.Fakt to nie jest typowe sanatorium ale może dzięki Tobie dowiemy się tu na forum coś więcej o tej placówce ,życzę pozytywnego przetarcia szlaku .Pozdrawiam serdecznie :D :kwiat:
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: dziunia60 »

Dzięki Smuga.Też mam nadzieję,że będzie ok.Jak wrócę na pewno napiszę jak było. Mam nadzieję ze jeszcze ktoś się odezwie kto tam był.Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ