Pies najlepszy dla serca ;/

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Wiesz jaki on był nieszczęśliwy jak u nas zostawał ,jak tęsknie spoglądał za pociągiem którym odjeżdżała córka ...bez niego .Nie mogę mu tego zrobić po raz drugi ,tu jest jego dom ...chciałabym tylko żeby tak samo jak mnie pokochał mojego małża ale ...to chyba nie jest możliwe ,wszystkie nasze zwierzaki najbardziej niestety kochały mnie :oops: choć ja osobiście żadnego prócz kota Stefana do domu nie zaprosiłam
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: nie martw się jakoś sobie małż ze szczeniaczkiem poradzi :) a może nawet bardziej się polubią :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Niby wiem że krzywdy nie zrobi ale ....ech ,na co mnie to było ,będę dzwonić co wieczór i sprawdzać jak sobie radzą :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

Medi spokojnie :) jeszcze się okaże,że jak wrócisz to szczeniak będzie bardziej Twojego małża niż Twój ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Suzen »

Medi, pies przyzwyczaja się do osób, z którymi przebywa.Na pewno będzie tęsknił,ale sobie poradzi.Teraz małżonek będzie jego panem. :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

No nie wiem ,nawet na siusiu nie da się małżowi wygonić :shock: A kto będzie z psem spacerował co wieczór jak mnie nie będzie .Całkiem mu się zaburzy plan dnia :(
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

Medi :kwiat: Twój szczeniak zapewne będzie za Tobą bardzo tęsknił, ale jak małż otworzy dla niego serce, piesek pokocha Go tak jak i Ciebie :) Podejrzewam, że to Ty będziesz miała większy problem z tęsknotą za nim ;) :lol:
Wracając do wątku czy pies może jeść jabłka, mogę stwierdzić, że może i nie tylko. Psy moich sąsiadów rozłupują orzechy laskowe i wyjadają zawartość :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Felice »

Medi,psy bardzo lubią jabłka i bez problemu mogą je zjadać.Mój sznaucer marchewkę jadł jak królik trzymając w łapach,a jabłka wygrzebywał nawet spod śniegu spod jabłoni.Jadł paprykę,kalarepkę,rzodkiewkę,kiszone ogórki..... i również orzechy. :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Suzen »

medi pisze: A kto będzie z psem spacerował co wieczór jak mnie nie będzie .
Wieczorem pies musi iść na spacer...,bo rano będzie niespodzianka :roll: ;)
Spacer z pupilem- to przyjemne z pożytecznym, i dla psa, i dla jego właściciela. :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Masz rację Suzen ,próbowałam wyganiać na spacery wieczorne pana z psem ,ale niestety się nie udało :evil: Mężczyźni niestety o zdrowie dbają tylko wtedy jak wisi nad nimi groźba śmierci a po pewnym czasie ...zapominają o tym :evil: :evil: :evil:
ODPOWIEDZ