Pies najlepszy dla serca ;/

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

nad moim taka groźba nie wisi a jak ma wieczorem wolne to jeździ rowerem ;) ..... :shock: :shock: :shock: coś mi to teraz zaczęło podejrzanie wyglądać :twisted: muszę sprawdzić czy przypadkiem nie zajeżdża do jakiejś sąsiadki ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: nie chcę być wścipska ale jak piesek poradził sobie bez swojej Pani :roll: :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

No cóż po dwóch "wpadkach" dostał eksmisję do piwnicy :evil: :evil: Ale jak pańcia wróciła to po gruntownej kąpieli odzyskał swoje honorowe miejsce na fotelu w salonie :lol: :lol: :lol: Oczywiście obrażony był na mnie za tą nieobecność chyba przez tydzień ,ale teraz wszystko jest ok .
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

czyli nie było aż tak źle :) a tak bardzo się zamartwiałaś :) łapka od Tiny dla Twojego pieska :) pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

medi pisze:No cóż po dwóch "wpadkach" dostał eksmisję do piwnicy :evil: :evil: Ale jak pańcia wróciła to po gruntownej kąpieli odzyskał swoje honorowe miejsce na fotelu w salonie :lol: :lol: :lol: Oczywiście obrażony był na mnie za tą nieobecność chyba przez tydzień ,ale teraz wszystko jest ok .
Foteczka zrobiona jeszcze późną jesienią ,taki był słodki maluszek a teraz ....dorodny cielak jak oprze się o mnie łapami to trudno się utrzymać na nogach .Nie rozumie cielaczysko rozkazu nie skacz :evil: :evil:
Załączniki
telewizor.jpg
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

Dla psa i innych domowych zwierząt należy być opiekunem, a nie właścicielem.
Przyjaźń nie kwitnie w warunkach niewolnictwa.

Wiem, że zdecydowana większość forumowiczów traktuje swoje zwierzęta jak członków rodziny. Bo jakże inaczej można traktować psiaka bezgranicznie ufnego i oddanego człowiekowi?

Decydując się na zwierzaczka musimy pamiętać, że będziemy musieli się nim opiekować i zajmować zawsze. Zwierzaka (np. psa) nie wolno traktować jak zabawki albo jak przedmiotu, który można odstawić na jakiś czas do komórki i później odkurzyć i bawić się nim.

Psa należy codziennie, kilka razy, wyprowadzać na spacery i czasem trzeba udać się z nim do weterynarza. Dlatego decydując się na psa musimy uwzględnić naszą kondycję fizyczną i psychiczną.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Narewka »

Mam sąsiada który codziennie wyprowadza na spacer dorodnego kota.
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

Narewka pisze:Mam sąsiada który codziennie wyprowadza na spacer dorodnego kota.
U mnie też są koty wychodzące z opiekunami na spacery. To jest miłe :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) w zupełności zgadzam się z tytułem tematu :!: a przy okazji tak wysokich temperatur-zadbajmy o to by Nasi czworonożni przyjaciele mieli dostęp do zacienionych miejsc i świeżej wody-aby mogły być w dalszym ciągu zdrowi i pomocni choćby w rehabilitacji Naszego Serducha :!: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: eluunia »

Oj macie racje ....umie podnieść ciśnienie ;) :)
ODPOWIEDZ