operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: sztani »

czy ktoś zna ośrodek gdzie można odbyć rehabilitacje poszpitalną po ciężkim zabiegu kardiochirurgicznym ,częściowy niedowład ręki,nogi. Najgorsze to ,że osoba może po wyjściu ,że szpitala być dializowana. i tu jest problem . :(
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: medi »

Witaj sztani ,pewności 100% nie mam ale chyba przy szpitalu w Aninie działa rehabilitacja po szpitalna .Nawet nie wiem gdzie ewentualnie zadzwonić żeby się coś konkretnego dowiedzieć na ten temat ,ale spróbuję .Z tego co wiem kilka pielęgniarek mieszkających w mojej miejscowości pracuje w tym szpitalu
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: ninak »

Na pewno Równica w Ustroniu.Tam przywożeni są jeszcze ze szwami po operacjach albo poszpitalne po zabiegach.W Równicy są też dializy.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: Felice »

Na pewno Nałęczów,ale lepiej byłoby bliżej domu.
Sopocki Helios ma wczesną rehabilitację kardiologiczną,ale myślę,że tak jak wcześniej mówiłam Ci to raczej szpital powinien kierować,a oni muszą mieć z kimś umowę tego typu.Czasem same szpitale mają swoje własne oddziały.Dowiedz się dokładnie tam gdzie zabieg był robiony,zobaczysz co oni Ci powiedzą.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: sztani »

Dzięki Wszystkim . sprawdzę i dowiem się . teraz myślę ,że to jeszcze za wcześnie ale za kilka dni zapytam .jeszcze raz dziękuję . :)
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: kropkaem »

sztani pisze:Dzięki Wszystkim . sprawdzę i dowiem się . teraz myślę ,że to jeszcze za wcześnie ale za kilka dni zapytam .jeszcze raz dziękuję . :)
Sprawdz jeszcze Polsko-Amerykańskie kliniki serca - np. w Ustroniu, Bielsko-Biała, Tychy..
Mają świetnych specjalistów, ale nie wiem jak jest z dializami, czy mają na miejscu, czy dowożą...
forumowicz

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: forumowicz »

ninak pisze:Na pewno Równica w Ustroniu.Tam przywożeni są jeszcze ze szwami po operacjach albo poszpitalne po zabiegach.W Równicy są też dializy.
Dializy są w Centrum Dializa na Sanatoryjnej 7 , to poniżej Równicy . Tak jak Centrum tak i Równica należą pod Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" , jedna dyrekcja .
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: Chmurka07 »

W Nałęczowie rehabilitacja kardiologiczna TAK , ale czy dializy?????? to mam wątpliwości.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: sztani »

dziś już wiem ,że szpital sam stara się o rehabilitację .Szuka miejsca (Tak mi powiedzieli w Swissmed ) .Cierpliwie czekam na wiadomość i jestem pełen optymizmu. :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: operacja kardiochirurgiczna rehabilitacja

Post autor: medi »

Wola życia i wiara czynią cuda .Wiem to bo mój mąż miał małe szanse na normalne życie ,a jednak udało mu się bo ...bardzo bardzo tego pragnął i zrobił wszystko by tak się stało .
ODPOWIEDZ