Schorzenia kardiologiczne

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Sloneczko »

Ty to umiesz zagaić ;) :lol:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Zbigniew- I »

Jeśli w jakiejś wsi żyją po 120-140 lat dzięki temu napojowi, to dlaczego ja mam być od nich gorszy? Zamiast szklanki czy dwóch piję dwa razy więcej, czuję się po nim świetnie, to i mam zamiar przez te przeszło 150 lat doprowadzić ZUS do ruiny, jeśli go wcześniej nasi politycy i urzędnicy do tego nie doprowadzą. Ale obserwując naszą rzeczywistość myślę, że nie mam szans. Oni wszystko potrafią spie....... :lol: :lol: :lol:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: mariolaa »

poczytałam w necie o napoju z kambuchy i znalazłam
UWAGA!
Osoby cierpiące na pewne bardzo rzadkie schorzenia krzepliwości krwi powinny bezwzględnie skonsultować zamiar zażywania napoju z prowadzącym lekarzem, jako, że napój ten oczyszcza i rozrzedza krew, co w normalnym przypadku jest bardzo pożądane.
I tu zawsze jest problem, osoba biorąca leki rozrzedzające krew musi zawsze uważać na inne leki a szczególnie suplementy bo można sobie poważnie zaszkodzić, może dojść do krwawień wewnętrznych.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Schorzenia kardiologiczne

Post autor: Zbigniew- I »

Mariolaa :kwiat: , masz rację, zawsze należy sprawdzić co najmniej w kilkunastu źródłach, bo nawet najwspanialsza rzecz może komuś szkodzić. Trzeba też zadać sobie pytanie, co ma więcej skutków ubocznych, leki na rozrzedzenie krwi czy kombucza i ZAWSZE, KONIECZNIE ZAWSZE OBSERWOWAĆ SWÓJ ORGANIZM ! Teraz wypiję Twoje zdrowie szklanką kombuczy. Pomyślności! :kwiat:
ODPOWIEDZ