Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
roberta
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 04 gru 2012 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: roberta »

zuza , wiem ,że NFZ (maz) kieruje Również do Nałęczowa. Jeżdzi tam moja mama z problemami kardiologicznymi. W skierowaniu do sanatorium zawsze wybieramy trzy miejscowości . jedną z tych mama otrzymuje.
WikWo
Posty: 2
Na forum od: 14 gru 2012 09:35

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: WikWo »

Witam Angelika. Mam rozrusznik od 1994 roku jeżdże po sanatoriach jak tylko sie da i wszystkie kardiologiczne sa dostepne dla rozrusznika a i zarazem korzystne.Wszystko czyli caly pobyt rozbija sie tylko o atmosfere w sanatorim pielegniarki lekarzezabiegi no i czywiscie sami kuracjusze.Pierwszy raz gdy bylem w Nałeczowie bylo wspaniale pokoje dwuosobowe i wszystko ok. ale drugi raz w Nałeczowie to te same pokoje juz 3osobowe i wszystko gorsze i opryskliwosc pielegniarek i lekarze nie ci sami ot trzeba me szczescia troche, inne sanatorim to Kamien Pomorski milo wspominam tez pokoje 3 osobowe ale duze inne sanatoria to Kudowa Rabka . Wszedzie sa zabiegi dostosowane do schorzenia i tu z rozruszikiem by nie kolidowaly z polem magnetycznym pradem elektrycznym. Atmosfere mozna sobie stworzyc jesli jest sie niekonfliktowym i towarzyskim zawsze i wszedzie pozytywni. Coz Ci wiecej napisac w tak duzym skrocie, a zapomniałem o wspanialym uzdrowisku jakim jest Kolobrzeg tez bylo wspaniale, Zycze szczescia i tez chcialbym by corka czy syn tak sie zatroszczyl o mnie mam juz 66lat Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: darek »

Witam

Równiez posiadam urządzenie z grupy Rozruszników -a dokladniej Kardiowerter- Dyfyblilator Serca i Naprawde niema ..przeciwskazań ,aby byc w Sanatorium jedynie na oddziale kariologicznym.
My musimy jedynie pamiętac o pewnych urzadzeniach choc JEST ich coraz mniej ,ktore mogly by nam zaszkodzic.
Ja posiadam Model Dyfyblilatora ,ktory normalnie zachowuje sie gdy przygotowuję Sobie posiłki na ..płycie indukcyjnych a modele ,ktore były wczepiane przed 2010 Niektore ..mają problemy
Drodzy Mili rozmawialem z Profesorami na Ochojcu jak i w Zabrzu i wierzcie od kilku lat mamy wszczepiane Najlepsze z Najlepszych tak rozrusznikow jak i Dyfyblilatorów a ,ze wszyscy każa ..UWAŻAĆ Lekarze mają racje bedzie mniej powiklań
Dlatego Osobiście nie widzę przeciwskazani ..poprostu należy uważać i zbytnio nie przeciążać!!!!!!!
ale czy w sanatorium się ..da??
zasjan
Posty: 2
Na forum od: 19 gru 2012 12:48

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: zasjan »

Witaj :) jestem z Ślaskiego NFZ i mam defibrylator i po zawale, już byłem trzy razy w Ustroniu "Równica" i jest tam super i obecnie też czekam od 05.2011 na skierowanie do tego sanatorium. Tam przyjeżdżają z całej Polski, ostatnio poznałem tam pana z Łodzi i był po przeszczepie serca, moim zadaniem warto, tylko co tu czytam na forum remont tam trwa i pewne niewygody z hałasem. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: forumowicz »

Sprawdź oferty Rabki Zdrój i zasięgnij opini ......znam to uzdrowisko i chętnie odpowiem na pytania
pozdrawiam
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: anusiaa »

Witam.Może Nałęczów 'Fortunat' pokoje 1-osobowe super opieka medyczna. Z takimi schorzeniami duzo ludzi tam wlasnie spotkalam na turnusie.Pozdrawiam.
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Które sanatorium dla osoby z rozrusznikiem?

Post autor: barba »

Witam :) Mój maż też ma wszczepiony defibrylator i jeżdzi do Ustronia. Zawsze jest bardzo zadowolony. Ja też byłam tam parę razy i uważam .że jest to jedno z lepszych sanatoriów :lol: Polecam :P
ODPOWIEDZ