Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Witam miłośników Krynicy :) Czy ktoś taki wybiera się od 28.01.18 do tego pięknego kurortu. Kaweczka, spacery, kuracja, śnieg, tańce oraz grupa miłych ludzi. Jadę na 10 dni aby podziwiać Krynicę w zimowej aurze. Kto lubi kawkę w Małopolance, Stefani . Może grupa Miłośników Krynicy skrzyknie się w jednej z kawiarni. A może tańce? :o :shock: :x
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Witajcie. Kilkanaście osób pprzegląda mój wpis ale nikt nie chce umówić się na kawę. Nie mówiąc już o tańcach. Bo przecież na zabiegi nie będziemy się umawiali. Halo, halo nikt nie jedzie.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Co ja mówię? Nikt nie chce się nie tylko umówić na kawę ale nikt w tym terminie nie wybiera się do Krynicy! :cry: Cóż zrobić. Samemu smutno ale dam radę. A gdybyśmy się gdzieś spotkali przypadkowo to ta która zatraca się w tańcu to jestem ja. Do zobaczenia na krynickich ścieżkach. :kwiat:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Cóż za ulga. Cała Krynica moja. Nikt nie jedzie a to już w najbliższą niedzielę. Mimo wszystko do zobaczenia gdzieś w drodze. :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: andrzej1955 »

Witam,z takim podejściem do ludzi to Ty sobie szybko znajdziesz wesołe towarzystwo w Perle Południa i przetańczysz szybko cały turnus-tylko nie zapomnij o zabiegach-Pozdrawiam i Miłego-a jestem pewien że taki będzie-Pobytu Życzę :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: Fionka »

Pobyt miły , jak się w tańcu nie zatraci :shock: , co tam zabiegi. :shock:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Eluś moja miła - nie zatraci się nie zatraci. Priorytety są właściwie ustawione. Zabiegi, spacery, Babcia Malina, kawusia no i tańce. Coby dzień zakończyć z przytupem. No i apiac zabiegi. Nie będzie źle. A że lubię ludzi i przebywać z ludzmi to już nie moja przewina. Pozdrawiam. Tylko pozytywnie myślmy ponieważ życie i tak potrafi sprowadzić nas do parteru. A więc wszystkiego co najlepsze życzę wszystkim którzy tu zaglądają. :D :) :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: dorotka65 »

Witam,wybieram się do Krynicy Zdrój od 27 marca ,może jest nas więcej "co poszczęściło się" spędzać święta w sanatorium.Możemy spotkać się na wspólnej kawie .Pozdrawiam
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój - od 28 stycznia 2018

Post autor: babie lato »

Witam. Wróciłam wczoraj z Krynicy. Zabiegi były, spacery również nie zapomniałam także o tańcach. Towarzystwo wspaniałe. I co najważniejsze nie byłam jednak sama. Zima prawdziwa z cudownym śniegiem. To był dobrze spędzony czas. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ