SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

nie no,raczej myślę o odmłodzeniu towarzystwa
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Felice »

Oj przesadzacie z tymi starymi ludźmi w Ciechocinku.Byłam tam niedawno i wierzcie mi że nie odbiegacie wiekiem od tych co tam jeżdżą. W ogóle nie rozumiem takiego toku myślenia. Ja jestem w takim razie też starucha,a przy mnie wcale takie młodzieniaszki nie jesteście. Rozumiem Miriam młodziutka kózka ale też kiedyś osiągnie mój wiek. Skąd takie rozgraniczanie wieku? Nie przyjmujecie tego że się starzejecie? Ja nie mam z tym problemu i chętnie spędzę czas z miłymi ludźmi w każdym wieku.
Generalnie średnia wieku na turnusach NFZ wzrosła. Dużo "młodzieży" jest na turnusach rehabilitacyjnych.Ostatnio jak byłam w Busku oscylowało to w granicach 40-50. Było też dużo takich przed 40 no i trochę 70-80 ale zdecydowanie mniej niż reszty.
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Gdzieś wciągło mój post...co do zaproszenia odbiorca szczególnego zaproszenia wie...nie ma to jednak tutaj znaczenia bo wszyscy są mile widziani.
Max rozbrajasz mnie...TY chcesz odmłodzić towarzystwo? :mrgreen:
Niestety z Paniami poniżej 40 możesz mieć już czasami problem..Ciechocinek nie kojarzy mi się z geriatrią...trochę sobie grabisz :D
Pozatym wszyscy są młodzi duchem a to jest najważniejsze. Dla mnie jest.
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Felice pisze: 04 cze 2018 10:41 Oj przesadzacie z tymi starymi ludźmi w Ciechocinku.Byłam tam niedawno i wierzcie mi że nie odbiegacie wiekiem od tych co tam jeżdżą. W ogóle nie rozumiem takiego toku myślenia. Ja jestem w takim razie też starucha,a przy mnie wcale takie młodzieniaszki nie jesteście. Rozumiem Miriam młodziutka kózka ale też kiedyś osiągnie mój wiek. Skąd takie rozgraniczanie wieku? Nie przyjmujecie tego że się starzejecie?



:lol: :lol:
Felice ......Chyba trochę przesadziłaś z tą kózką :shock: :lol: :lol:

A tak wogóle co wy tak ciągle o tym wieku :mrgreen:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Kurczę najmłodszy duchem choć nie ciałem zaczął...
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

dobrze Florka,że dodałaś czasem!
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Spoko...z 20tkami o których piszesz to już lipa.. :lol:
No i chyba pora coś w życiu zmienić jak myślisz? :D
Pozdrowionka.
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

co mam zmieniać? mają mi się nie podobać 20 letnie studentki? których w Krakowie mnóstwo ,każdy potrzebuje nacieszyć oko!
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Widzę Gloria,że masz problem z odróżnieniem, obserwacji nurody kobiecej,a sexem,a widzisz,to są dwa różne tematy!
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Z tego wszystkiego wyszła Gloria a nie Florka
ODPOWIEDZ