SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Singli na forum przybywa a konkretów ni-ma :roll: Max-turnusowy singiel po Ciechocinku szukał chyba ryczących........40-dziestek ale tylko na chęciach się skończyło ;) ;)
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Hahaha, pozdrawiam z Ciechocinka!
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Andrzeju,ja nikogo nie szukam!po prostu odpoczywam, jest pogoda ładna, jest jedzenie i picie,że tam czasem zabawię się z 23 latkami czy 80 latkami,to nie gra roli,niech żyje zabawa i dziewczyna młoda!
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Odkryłem przy okazji,jak tańczę z 60 latką,to dowiaduje się że nie umiem tańczyć,a jak tańczę z 23 czy 30 łatką,to że tańczę bardzo dobrze, ewenementem jest też to,że jak siedzę przy stoliku,to panie powyżej 50 ki bardzo są chętne aby im stawiać, natomiast jak siedzę z młodymi to nie rzadko one stawiają,jak to jest?nauka przetrwania!
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Ty chyba masz jakiś turnus sponsorowany bo przeprowadzasz tyle ankiet,eksperymentów i porównań że głowa mała-a jeszcze jak masz kompanów typu-czerwony krawat i różowe oczko to zapewne jest ciekawie :roll:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Czerwony krawat jutro już wyjeżdża
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Bietka »

Od erotomanów gawędziarzy aż się roi na tym forum. A tak bez ocen i krytyki 60 latek (oj niektórzy chcieliby mieć tyle- akurat nie ja) czy 40- tek tak normalnie pobawić się, pośmiać miło spędzić czas bez obrażania nikogo i poszanowania własnej osoby i własnej rodziny nie da się ???
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Właśnie tak spędziłem pobyt w Ciechocinku! Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetnemu ponury. Konopiński Lech
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: andrzej1955 »

Bietka pisze: 27 lip 2018 08:20 Od erotomanów gawędziarzy aż się roi na tym forum. A tak bez ocen i krytyki 60 latek (oj niektórzy chcieliby mieć tyle- akurat nie ja) czy 40- tek tak normalnie pobawić się, pośmiać miło spędzić czas bez obrażania nikogo i poszanowania własnej osoby i własnej rodziny nie da się ???
Nie wiem do kogo były te :?: :?: :?: - niki i cała reszta,a moja konwersacja z Maxem to norma bo znamy się już bardzo dawno i możemy sobie pozwolić na dużo więcej niż z osobą której nie znam w realu,a na zadane pytania proszę odpowiedzieć sobie samemu-samej,Pozdrawiam-Singiel z dużym stażem życiowym -co widać po nicku,ale jeszcze....żywotny ;)
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

to było pewno do mnie,ale spoko nie rusza mnie to,za młody jestem,podobnie jak Ty Andrzeju,pozdrawiam!
ODPOWIEDZ