Gdzie by tu pojechać ??

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Felice »

W czasach kiedy ja jeździłam tamte tereny były dziewiczo piękne. Namiot nad brzegiem Biebrzy i rybny raj.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: GIENIA »

Tyle pochlebnych opinii o okolicach Grajewa , że zbierzmy ekipę i odwiedźmy Waldka :lol: :lol: :lol:


< ale by się zdziwił :P >
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: BozenaMat »

Waldek.......... ten mój Kolega ze studiów to Waldek......... :o
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: GIENIA »

Studiowałaś w Krakowie :?: ;) bo świat jest bardzo mały ;) nie raz się o tym przekonałam :D
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: BozenaMat »

Kraków Polibuda :lol:
A co do małości świata....... :D Oj malutki bywa. Przekonałam się o tym pod Katedrą Notre-Dame, gdy wpadłam na lekarkę, do której byłam zapisana od pół roku :D
Ale mi tam nie udzieliła porady lekarskiej :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: ewasz »

Felice pisze: 24 wrz 2018 11:02 Ewciu dzięki Wam mam ochotę na Ustroń jeszcze,czuję niedosyt po ostatnim pobycie.
Myślę Felice, że w przyszłym roku trzebaby reaktywować wypad 😃😍
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Felice »

Będę przeszczęśliwa i jak zdrowie pozwoli to będę planować.
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: smuga »

Ewasz :D Felice :D zdrówko musi być :serce: bo jak nie my to kto ....potupta w Ustroniu ;)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

W odpowiedzi na tytułowe pytanie "Gdzie by tu pojechać?" może pomóc akcja pod nazwą "Weekend za pół ceny".
Już za tydzień kolejna edycja, która potrwa w dniach 5-7 października.
Według organizatorów są to:
"Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach."
Zainteresowani powinni wejść na stronę https://polskazobaczwiecej.pl/ i tam zapoznać się z ciekawymi ofertami. Od siebie dodam, że w tej akcji znajdziemy ciekawe oferty promocyjne na pobyty w miejscowościach uzdrowiskowych i tańsze skorzystanie z miejscowych atrakcji turystycznych. Niektóre są już wyprzedane, ale pojawiają się wciąż nowe.
Czy kogoś z Forum zainteresuje powyższa informacja?
polskazobaczwiecej.jpg
forumowicz

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: forumowicz »

Maarek36 pisze: 28 wrz 2018 22:54 W odpowiedzi na tytułowe pytanie "Gdzie by tu pojechać?" może pomóc akcja pod nazwą "Weekend za pół ceny".
Już za tydzień kolejna edycja, która potrwa w dniach 5-7 października.
Według organizatorów są to:
"Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach."
Zainteresowani powinni wejść na stronę https://polskazobaczwiecej.pl/ i tam zapoznać się z ciekawymi ofertami. Od siebie dodam, że w tej akcji znajdziemy ciekawe oferty promocyjne na pobyty w miejscowościach uzdrowiskowych i tańsze skorzystanie z miejscowych atrakcji turystycznych. Niektóre są już wyprzedane, ale pojawiają się wciąż nowe.
Czy kogoś z Forum zainteresuje powyższa informacja?
polskazobaczwiecej.jpg
masz profity z tego , czy pamięć zawodzi :?: :shock: na 15 stronie już to wklejałeś ;)

Post autor: Maarek36 » 23 wrz 2018 12:45
W odpowiedzi na tytułowe pytanie "Gdzie by tu pojechać?" może Forumowiczom pomóc akcja pod nazwą "Weekend za pół ceny". Przed nami kolejna, tym razem jesienna edycja, która potrwa w dniach 5-7 października 2018.
Według organizatorów są to:
"Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach."
Wszyscy zainteresowani powinni wejść na stronę https://polskazobaczwiecej.pl/ i tam zapoznać się z ciekawymi ofertami. Od siebie dodam, że w poprzednich edycjach akcji były również ciekawe oferty promocyjne na pobyty w miejscowościach uzdrowiskowych. Być może kogoś z Forum zainteresuje powyższa informacja?
ODPOWIEDZ