Gdzie by tu pojechać ??

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: forumowicz »

BozenaMat pisze: 25 wrz 2018 16:05 Kraków Polibuda :lol:
A co do małości świata....... :D Oj malutki bywa. Przekonałam się o tym pod Katedrą Notre-Dame, gdy wpadłam na lekarkę, do której byłam zapisana od pół roku :D
Ale mi tam nie udzieliła porady lekarskiej :lol: :lol:
czyli inny Waldek ;) , ja przy wieszczu ;)
a co do małości swiata , to i ja potwierdzam ;)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: BozenaMat »

Waldeklat45 pisze: 29 wrz 2018 10:13 czyli inny Waldek ;)
Czyli Waldki opanowały Grajewo :lol:
forumowicz

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: forumowicz »

mój krajan , a zarazem imiennik też porzucił uroczą Małopolskę dla Podlasia :?: :shock: a myślałem , że tylko mnie odbiło ;)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: BozenaMat »

Takim, co odbija jest więcej. Mnie też odbiło, porzuciłam centralną Małopolskę na wschodnią Galicję :lol:
forumowicz

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: forumowicz »

Tarnów , Dębica :?: :)
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jettp »

Na jutro : zamek Bolków , Cieplice zdrój , zamek Chojnik, Karpacz , Jedlina zdrój i jak się zdąży to zamek Grodno. Ma być ładna jesienna pogoda. Myślę że damy radę to obskoczyć. :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Dzia_dek »

Karpacz na pewno zajmie sporo czasu, do zamku w Bolkowie można podjechać samochodem, parking jest poniżej.
Do zamku "Grodno" trzeba podejść około 1 km leśną drogą przez las, Auto zostaje przy drodze głównej na poboczu.
Na Chojnik proponuję wejść czarnym szlakiem przez Dziurawy Kamień i Zbójeckie Skały (jako dodatkowe atrakcje)
natomiast już z zamku zejść zielonym przez Głazowisko i obok Źródełka Kunegundy. Dojście z parkingu w Sobieszowie
zajmuje do godziny w zależności od tempa marszu i wybranej trasy. Plan bardzo ambitny, wycieczka super, mam nadzieję,
że uda Ci się zrealizować ją w całości łącznie z Połczynem i Cieplicami. Myślę, że pochwalisz się wrażeniami po powrocie.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jettp »

Dzięki za podpowiedzi. Damy radę , dzień jest długi a jak nie to pozostanie coś na później. :D Widzę Dziadek ,że znasz te okolice. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Dzia_dek »

Znasz to za dużo powiedziane, ale włóczyłem się trochę w tamtych rejonach. Zaintrygowało nas dolnośląskie,
a że lubimy dużo zwiedzać to coś zawsze w głowie zostaje. Wymieniłeś miejsca, które akurat odwiedziłem
w tamtym roku, Do tego jeszcze zamki Książ i Czocha w Suchej, podziemia kompleksu "Riese" w Walimiu
i całe mnóstwo mniejszych dworów i pałaców w tamtych rejonach. Będąc w Cieplicach warto wybrać się do
... Staniszowa. Pod tym linkiem znajdziesz trochę informacji i ciekawostek o okolicy.
viewtopic.php?f=21&t=9228&start=60#p679076
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jettp »

Dzia_dek pisze: 29 wrz 2018 16:11 Znasz to za dużo powiedziane, ale włóczyłem się trochę w tamtych rejonach. Zaintrygowało nas dolnośląskie,
a że lubimy dużo zwiedzać to coś zawsze w głowie zostaje. Wymieniłeś miejsca, które akurat odwiedziłem
w tamtym roku, Do tego jeszcze zamki Książ i Czocha w Suchej, podziemia kompleksu "Riese" w Walimiu
i całe mnóstwo mniejszych dworów i pałaców w tamtych rejonach. Będąc w Cieplicach warto wybrać się do
... Staniszowa. Pod tym linkiem znajdziesz trochę informacji i ciekawostek o okolicy.
viewtopic.php?f=21&t=9228&start=60#p679076
Wypad się udał,zamki stoją jak stały, piękna pogoda , była mała zmiana w planie : Jedlina zdrój została zamieniona na włóczenie się po Szklarskiej Porąbie. Gorzej tylko z powrotem bo było ciasno na drodze. Pozdrawiam...
ODPOWIEDZ