Przełom maja i czerwca Ustroń????

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: GIENIA »

chetny pisze: 16 cze 2018 18:35 No to w Ustroniu się działo jedni zobaczyli organizatorkę a inni jej środkowy palec ;) ;)
A jeszcze inni wypatrując kobiety , przeoczyli faceta ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: andrzej1955 »

Miriam pisze: 15 cze 2018 14:07 KU PRZESTRODZE !!!!!
Rada dla wszystkich przyszłych organizatorów spotkań forumowych :
NIE BIERZCIE SIĘ ZA TO !!!!
Tyle na ten temat . Żegnam szalenie " miłe" towarzystwo
Witam,z całym szacunkiem do autorki-dlaczego nikt nie miałby brać się za organizowanie Spotkań Forumowiczów :?: Ludkowie z forum zawsze od początku się spotykali-i mam nadzieję że tak zostanie-dla Przyjemności Wszystkich którzy na nie się wybiorą,zdarzają się różne sytuacje i przypadki-najważniejsze jest to aby wszyscy chcieli się z sobą integrować-bo to na tym polega :!: Niezmiernie Przykre jest to co tutaj czytam-wnioski wyciągam sam dla siebie i nikogo nie oceniam-mam nadzieję że myślę podobnie jak większość tych którzy uczestniczyli już w niejednym takim spotkaniu,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: smuga »

Uczestniczyłam już w nie jednym spotkaniu , sama też takowe organizowałam . Zawsze było udane i towarzystwo dopisywało . Tu wiele osób się wypowiada nie będąc w temacie i nie wiedząc jak wyglądała sytuacja ..... :roll: Miriam pisze KU PRZESTRODZE !!! Sorry ...jaka przestroga ??? Przecież przyjechaliśmy w umówiony dzień :shock: a gdzie ty byłaś ?? Szanujmy się nawzajem , tym bardziej jak umawiamy się z osobami które nie są w danym momencie na kuracji a przyjeżdżają z odległych miejscowości . Jest to nie poważne i lekceważące . Ja nadal będę się spotykać z forumowiczami bo są to bardzo miłe sympatyczne spotkania . No może troszkę się teraz zastanowię , ale tylko troszkę ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: Maryann »

chetny pisze: 16 cze 2018 18:35 No to w Ustroniu się działo jedni zobaczyli organizatorkę a inni jej środkowy palec ;) ;)
Nie byles..wiec nie zabieraj glosu w sprawie, o ktorej nie masz pojecia. :roll:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: Maryann »

Nie bylam wiec sie nie wypowiadam na temat stanowiska obydwu stron...jakbys nie zauwazyl.... :a Ty musiales Miriam uszczypnac...cry: ..ale Tyś oczywiscie święty...to ja prowokuje klotnie... :cry:
forumowicz

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: forumowicz »

Ludziska...co z Wami...? Wyjaśnijcie sobie spokojnie między sobą. A tak...jeden przestrzega, drugi docieka, trzeci ocenia, atmosfera gęsta. Nadal jednak mam nadzieję, że dojdzie jeszcze kiedyś do spotkania i będę mogła poznać część osób a nastrój będzie dopisywać wszystkim. Ale...chyba marny ze mnie organizator. Jakby co do 27.06. zapraszam na chorwacką Korculę. Piknie jest...mógłby się NFZ ogarnąć i zmienić mi raz na 3 lata porządnie klimat...buziaki dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Przełom maja i czerwca Ustroń????

Post autor: Fionka »

Nie byłam , nie wiem i nie oceniam nigdy puki sedna sprawy nie poznam i racji wszystkich ale jedno Panowie wam powiem ton waszej wypowiedzi przekracza granice dobrego wychowania , jest po niżej krytyki :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock:
Zablokowany