Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Felice »

Pomysł wozu technicznego jest przedni. Byłoby to cudowne ułatwienie dla „ słabszych” uczestników,bo bagaż jest faktycznie utrudnieniem.
Aż żałuję że nie jeżdżę autem.
forumowicz

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: forumowicz »

Fantastyczny pomysł i moje z różnych przyczyn niezrealizowane marzenie. Przyszły rok to wyjazd do sanatorium ale mam nadzieję, że gdzieś nasze ścieżki się przetną i poczuję tego ducha walki. :D Kibicować ludziom z pasją jak zwykle będę. Oby ten temat przekuł się w coś pięknego.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: moderator »

Wczoraj miałem okazję zaobserwować taki rajd/wyścig z wozem wsparcia w okolicach Augustowa. Było rowerowo i napisy zdaje się "Jacuchy". Nie znałem celu tej wyprawy ale kibicuję takim pomysłom. Wyglądali na trasie bardzo fajnie. Jako że aktualnie przebywam w okolicach Augustowa, może jutro zrobię trasę wzdłuż kanału do białoruskiej granicy. Po drodze kilka śluz i widok na jeziora, na pewno sprawią, że nie dotrę tam w rowerowym tempie lecz skorzystam z tych atrakcji i popatrzę sobie na okolice :)
Jeśli czas mi pozwoli, może osobiście dołączę się na krótki odcinek planowanej trasy nadmorskiej. Ostatnio jechałem tam z bratem odcinek Wejherowo-Puck-Władysławowo-Hel-Władysławowo, a następnego dnia jeszcze Jastrzębią zaliczyliśmy i do Wejherowa na pociąg powrotny. Taki weekendowy wypad. Szlaki piękne, szczególnie przez wejherowskie lasy. Bardzo mi się podobało. W Wejherowie dobre sushi jest :)
Pozdrawiam forumowiczów z okolic :)
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: strapper »

Super
Spytaj, kto współuczestniczył w projekcie od Pucka do Władysławowa ;)
Dzięki za pozdrowienia i miłego urlopu
forumowicz

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: forumowicz »

Moderatorze jeśli pozdrawiasz również okolice Augustowa, to czuję się pozdrowiona ;) :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

GV.jpg
No to z niecierpliwością czekamy na relację ze szlaku Green Velo :D
Kto wie...może kiedyś się wybierzemy ;) :D :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Fionka »

Krajanie gratulacje , pomysł naprawdę super . Bardzo , bardzo chętnie ale na ten czas to ja mogę sobie pozwolić na krótki wypad po podłódzkich urokliwych miejscach . Bibi ja na serio pisałam że tylko trójkołowy . Mój Tolek całkiem się sprawuje.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, tak sobie pod koniec ciężkiego dnia biurowego wchodzę na forum i co widzę ??? Jedno z moich marzeń odrobinę bardziej realne :D Jeśli zaczniecie od zachodniego wybrzeża, to ja wtaszczam rower do pociągu i zwalam się na start np. ... w Świnoujściu ? . Termin jest idealny, czasu na trening wystarczająco, proszę zatem usilnie o przyjęcie do ekipy :kwiat: i muszę się pilnować, żeby przez ten rok nic mi nie wypadło niespodziewanego. Pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

I miałabym taką małą propozycję na wytchnienie :) Ekopark Wschodni na trasie z Kołobrzegu do Ustronia Morskiego. Bardzo urokliwe miejsce.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Pietka 50+ pisze: 01 sie 2018 14:53 .... proszę zatem usilnie o przyjęcie do ekipy :kwiat: i muszę się pilnować, żeby przez ten rok nic mi nie wypadło niespodziewanego. Pozdrawiam
Mówisz i masz.... Już jesteś na liście. 😀
Na razie jest nas 🚴🚴🚴🚴 chętnych na podjęcie tego wyzwania plus nieokreślona liczba kibiców na forum i liczną grupa chcących dołączyć na krótsze, pojedyncze etapy. Być może zostaną z nami na dłużej. Cieszę się, że temat ten spotkał się z tak życzliwym przyjęciem. Już z "rozmów" na forum wydaje się, że przeważy opcja Świnoujście - Krynica Morska pozwalająca uniknąć wiejacych z zachodu "wmordewindów" 😉 Myślę, że Twoją propozycję wypoczynku 🏖️warto wziąć pod uwagę, pod warunkiem że nie będzie to sanatorium Holturw Podczelu😉😀
Pozdrawiam wszystkich :kwiat:
ODPOWIEDZ