Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Popieram naszego OZ-a , to ma być przede wszystkim przyjemność a nie wyrypa ... ja już miałam wątpliwą przyjemność przebywać w takiej grupie na kilkudniowej wyprawie górskiej...i powiedzialam sobie - nigdy wiecej. Chcialoby sie przejechać całość, ale jeśli nie dam rady, zrezygnuję w krytycznym dla mnie momencie. Treningi już rozpoczęte, może nie codziennie 50 km bo na to po prostu nie zawsze jest czas mamy przecież jeszcze inne obowiązki, ale od czegoś trzeba zacząć😊. Dlatego prosze o trochę umiaru i spokojnego podejscia do tematu, wszak nie jesteśmy już 20 to latkami 😉
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Witam ponownie
Pozwolę sobie, mam nadzieję że moderator nie będzie miał mi tego za złe, wrzucić link do relacji z podróży dwójki młodych ludzi ze Świnoujścia na Hel.
Przejechali trasę w ciągu sześciu dni, my planujemy maksymalnie dwa tygodnie więc myślę, że spokojnie możemy sobie pozwolić na dzień,dwa odpoczynku od siodełka.Strona oprócz zdjęć zawiera sporo praktycznych informacji i porad mogących się przydać w eskapadzie.Być może będzie inspiracją dla kolejnych chętnych dołączyć do naszej grupy. Miłego czytania i oglądania...
http://www.zyczpasja.pl/wyprawa-rowerow ... jscie-hel/
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Bardzo ciekawa relacja :D :kwiat: Dzięki
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: lawenda »

Violet 58 wielkie dzięki za wszystkie materiały i opisy które podesłałeś. :kwiat:
Utwierdziły mnie one w przekonaniu, że podjęłam słuszną decyzję zgłaszając swój udział w tym, poniekąd trudnym wyzwaniu. Bo cytując słowa młodych cyklistów ''taki wyjazd to zarazem przygoda, aktywne spędzenie czasu, bliski kontakt z przyrodą i morzem, piękne widoki i ciekawe miejsca, różnorodność, emocje, wolność, oraz wspomnienia na całe życie - czyli kombinacja idealna'' W naszym przypadku dochodzą jeszcze nowe znajomości. :D
Teraz trzeba tylko intensywnie trenować, aby moja wyprawa nie okazała się tylko krótkim epizodem, ale wspaniałą przygodą. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: strapper »

Wielka szkoda że nie będę z Wami. Kibicuję z całego serca i mam nadzieję na spotkanie. Relacja z wyprawy rewelacyjna tym bardziej że Jastrzębia Góra, Władysławowo i półwysep helski to moje miejsca. Służę za przewodnika ( tylko błagam nie w sezonie :o ) :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11568
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Atina »

Super pomysł,podziwiam Was!!!
Zawsze przecież możemy się spotkać już na waszej mecie ....co wy na to cykliści?😉
Taki zlocik :roll:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

NjExNzkxJwNqN2FMX0g2XndPYR5FDz4DKB9gCgdXeFl0SHtIXUt-R2hJfk1TSnddcE14VRwULw48CyIbHBc5BWsSPh0.jpg
Plaża we Władysławowie w sezonie...
Z pewnością ominiemy szerokim łukiem. Strapperku czy we wrześniu też takie tłumy? A co do przewodnictwa to 3mam Cię za słowo 😀
Pozdrawiam
OZ
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: violet58 »

Atina pisze: 07 sie 2018 15:03 Super pomysł,podziwiam Was!!!
Zawsze przecież możemy się spotkać już na waszej mecie ....co wy na to cykliści?😉
Taki zlocik :roll:
Na starcie, na mecie, w trakcie... Tylko czy wtedy dwa tygodnie wolnego wystarczą? Ja jestem za...
😉😊😁
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: strapper »

Niestety :roll: tak. Oczywiście zależy od pogody i nie ma takiego tłoku jak na zdjęciu . Teraz istna makabra. Relację zdam we wrześniu ;)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem wzdłuż całego polskiego wybrzeża - 2019

Post autor: Pietka 50+ »

Strapper, mam nadzieję że do Ciebie nie dotrzemy na czworaka taszcząc rowerki na plecach :lol: A we wrześniu to my się rozłożymy pokotem we Władku po prawej stronie portu. Tam jest zaciszniej 8-)
ODPOWIEDZ