Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Wiesz co Max....złam się, nie odmawiaj...mniej będzie Ci to siedziało w głowie. 😁
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Florka jesteś szalona,namawiasz do grzechu,a kto tu niedawno pisał o wielkiej miłości do męża i wspólnych wyjazdach?
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: eluunia »

Max siedzisz przy fontannie :roll: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 09 lip 2018 23:22 Jestem 4 dzień, miałem 7 propozycji na sex,a czy ja h... wygrałem na loterii?
Hej.
Max, ten pobyt w Ciechocinku chyba był Ci pisany, co? Nie Marnuj czasu, puki wszystko działa :) Bo jak przestanie działać pozostaną tylko Wspomnienia po turnusie :roll:
A może tak umówić się z Wszystkimi Siedmioma na raz? Kurcze...taka mała Orgia? :lol:
I do fontanny. :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: eluunia »

Ty tam nie zajmuj ławek starszym panią :roll: :lol: :lol: miłego odpoczynku
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Z innej beczki,tylko pod tężniami jest klimatyzacja,w kolejowym na zabawie zero ludzi, zdrojowa i stodoła i a dworcu to speluny,w wojskowym i targonie kilka osób się bawi,zero romansów,zero miłości,tylko po prostu taki mały tzn duży burdel! Na razie nie spotkałem kobiety z którą można było np wypić kawę czy normalnie porozmawiać,chyba jestem z księżyca, dzisiaj robię eksperyment kupiłem obrączkę za 20 zł,i na balety!
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Tak to jest jak w kurorcie odpoczywają starsze panie i młodzi mężczyźni, wczoraj przy stoliku dowiedziałem się o jednej 70 ki, że wyglądam na 70 lat,pani była zbulwersowana że tutaj już po 3 dniach znajomości dochodzi do sexu,a ja się zdziwiłem czemu tak późno,idę na obiad ,nara
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 09 lip 2018 23:22 Jestem 4 dzień, miałem 7 propozycji na sex,a czy ja h... wygrałem na loterii?
bądx twardziel max - mów Im , że nie jestes taki łatwy , ze z tobą trzeba najpierw pochodzić :P


pochodź ze dwie godziny , a potem poleż :P jak ci tu ludzie piszą :twisted: :mrgreen:
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

A może byłoby dobrze poczekać na wymianę turnusów.
Może w tym kolejnym będzie z Kim kawę wypić, pogawędzić do rzeczy? :)
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Zjadłem obiadek,bez alkoholu pierwszy dzień, i widzę poprawę,a w wojskowym wczoraj przyjechał nowy rzut, więc tam należy dzisiaj zrobić odwiedziny
ODPOWIEDZ