Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

A mi słów brak....przy okazji Max gdzie prawdziwa obrączka się zgubiła? Mówisz, że na żonatych bardziej lecą? :lol:
Widząc Twoje zabawne wpisy dotrwałbyś ze mną w stanie nienaruszonym. :lol: Przestań tyle gadać stań na wysokości zadania i ogarnij nareszcie temat. Wybór masz ogromny...do dzieła. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: Atina »

Max chyba pląsa na parkiecie :lol: 8-) :lol:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: eluunia »

No no przebiera nogami.... pod ławką ;) :lol:
Max baw się dobrze :D
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Florka Ty jesteś nienaruszona?bierz się do roboty!no jak widzicie jestem już w pokoju,kiepski nowy rzut,i chyba czas odpocząć,meczyk oglądnąć i lulu, jutro nowy dzień!dobrej nocy moi kibice!
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Max...niestety jestem naruszona :lol: a co się biorę do roboty...jest jeszcze lepiej :serce: i patrz...z obrączką na ręku. I poza Ciechocinkiem. Buźka :D
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Fajnie, już się martwiłem że te wyjazdy spędzasz o suchym pysku
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Max. O mnie się nie martw. Naruszenie tylko w domowych pieleszach...no prawie :serce: . Nie bawią mnie podchody na wyjazdach.. Dobrej nocy...w gorącym Ciechocinku. I niech już Ci się coś nareszcie przydarzy...skutecznie.
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Florka zadowolona bo ją mąż nasyca,na wyjeździe chciała by ale,a tutaj są inne zasady, kobiety chodzą już lekko wkur...bo wolały by je obcy nasycał, obrączka nic nie daje, mówią że je bardziej podnieca,bo żonaty y towar bezpieczny!
forumowicz

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: forumowicz »

Florka Max faktycznie ma dobrze w domu, reklamacji brak. To po pierwsze. Po drugie stan umysłu niektórych Panów jakoś mnie nie podnieca. Po trzecie jak będę chciała urozmaicić sobie życie seksualne to zrobię to na moich warunkach i nie będę się tym chwalić. A po czwarte i kończąc temat przebojowy kolego jak tam realizacja propozycji ruszyło coś czy wrócisz na tarczy ale jako "prawiczek sanatoryjny"? :D Sorry ale nie wiem do czego większość tego typu powielanych tematów właściwie zmierza? My biedne samce, osadzone przez nadpobudliwe harpie musimy siłą rozrywani bronić sie zaciekle...bądź ulec. Kurczę...może za mało lat mam na karku...Trzymaj się.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Jak się bawi grupa forumowiczów ...

Post autor: jacky6 »

Florka pisze: 12 lip 2018 19:57 My biedne samce, osadzone przez nadpobudliwe harpie musimy siłą rozrywani bronić sie zaciekle...bądź ulec. Kurczę...może za mało lat mam na karku...Trzymaj się.

Samce czy samice - czyli jak w starym kawale - Idzi czy Chodzi - na jedno wychodzi...
:mrgreen: ... :ugeek:
ODPOWIEDZ