Noclegi bez posiłków

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

A w Nałęczowie jest coś godnego polecenia?
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: danusia57 »

Witam :D chcę pojechać latem na kilka dni do Wysowej.Proszę o pomoc forumowiczów w znalezieniu sprawdzonego noclegu bez posiłków,ale z aneksem kuchennym,pokój z łazienką w przystępnej cenie(40 - 50 zł/os/doba). Blisko do sklepów i restauracji :)
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: agniecha_76 »

W Nałęczowie Pory Roku pokoje z ogólnodostępnym aneksem kuchennym malutki ten aneks ale śniadanie zrobić się da bez problemu.
W realu wszystko zgodne z opisem i ze zdjęciami, dogodna lokalizacja, kontaktowy właściciel.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: danusia57 »

agniecha_76 pisze:W Nałęczowie Pory Roku pokoje z ogólnodostępnym aneksem kuchennym malutki ten aneks ale śniadanie zrobić się da bez problemu.
W realu wszystko zgodne z opisem i ze zdjęciami, dogodna lokalizacja, kontaktowy właściciel.
Agniecha_76,czy wszystkie pokoje 2 os są z łazienkami :?:, bo wg opisu niektóre mają wspólną na korytarzu :o
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Dzia_dek »

danusia57 pisze:(...) czy wszystkie pokoje 2 os są z łazienkami :?:, bo wg opisu niektóre mają wspólną na korytarzu :o
Danusiu "Pory Roku" to pokoje gościnne, na które składają się dwa budynki.
1. Willa która ma trzy pokoje na parterze i trzy na piętrze - wszystkie z łazienkami.
2. Domek z tyłu za willą, parterowy ma dwa pokoje i tam jest wspólna łazienka w korytarzu.
W tym drugim przypadku cena za wynajem pokoju jest nieco niższa niż w pierwszym.
Miałem okazję tam raz nocować (willa) i mogę, tak jak inne osoby, polecić to miejsce na nocleg.
forumowicz

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

Danusiu 57 - jeśli jesteś zainteresowana mogę Ci dać namiary na korzystanie z pokojów gościnnych w całym kraju. :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Princi »

Marylko :kwiat: a to wiadomość tylko dla wybrańców czy może dla maluczkich też :roll: :?: skłamałabym gdybym powiedziała,że jestem niezainteresowana :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Felice »

Princi,Marylka pisała wcześniej,że jest pracownikiem poczty....chyba znasz te same namiary 8-)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Princi »

Felice :kwiat: te znam..... ale miałam nadzieję na inne :roll:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Adela »

Ło matko znów gdzieś jedziemy? To poproszę daleko :evil: nad morze albo do Kotliny ;)
ODPOWIEDZ