Noclegi bez posiłków

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

Znacie (osobiście) jakieś dobrej klasy miejsca noclegowe w ładnym uzdrowisku, ale bez wyżywienia? W większości sanatoriów, ośrodków, hoteli, wciskają chociaż śniadanie.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Sloneczko »

Ale w Jakim uzdrowisku??
W jakiej miejscowości Pink :kwiat:
forumowicz

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze:Ale w Jakim uzdrowisku??
W jakiej miejscowości Pink :kwiat:
Napisałam - w ładnym uzdrowisku :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Sloneczko »

Dużo jest ładnych uzdrowisk :D
Jak wiesz ja kocham Iwonicz Zdrój. Tez by było tam parę miejsc gdzie można by zakwaterować.
Ale raczej nie wiem gdzie jest nocleg bez śniadania.
W większości oferują a tam gdzie nie oferują to akurat warunki bytowe były ... takie sobie ;)
forumowicz

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: Ale raczej nie wiem gdzie jest nocleg bez śniadania.
W większości oferują a tam gdzie nie oferują to akurat warunki bytowe były ... takie sobie ;)
W tym jest cały ambaras.
Ogólnie Iwonicz jest w porządku.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: renatka11 »

Ja też chętna byłabym na same noclegi w jakimś uzdrowisku np. Busko Zdrój, Solec Zdrój, Horyniec Zdrój, Świnoujście. Może latem wybrałabym się na kilka dni.
wiozi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 18 kwie 2012 17:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: wiozi »

Witam! Mogę polecić Wam obiekt w Polańczyku , nad jeziorem Solińskim w Bieszczadach, z pokojami 2,3 - osobowymi oraz apartamentami z balkonami, z którego roztacza się widok na jezioro i góry. Obiekt właścicieli Ewy i Wiesława Cyganów (Cyganówka), Oś. Na górce 7 ; tel. 601 899 848 . Pięknie położony, przepięknie urządzony, z możliwością skorzystania z kuchenki z pełnym wyposażeniem (nawet zmywać po sobie nie trzeba, wystarczy naczynia ze śniadania wstawić do zmywarki). Śniadanie - oczywiście we własnym zakresie,wystarczy zejść na skróty z górki do super zaopatrzonego sklepu.Obiadów nie gotujemy w obiekcie, ale można zjeść gdzie akurat pora obiadowa zastanie. Właściciele przemili, sympatyczni, towarzyscy. W miejscowości Polańczyk są sanatoria, z Warszawy Zach. autobus dowozi pasażerów, jest gdzie zjeść i napić się kawy. Polecam z całą odpowiedzialnością.
forumowicz

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: forumowicz »

W Busku obiekt Wiślica .Mili właściciele centrum ścisłe mieścinki :lol: Standard dobry ,zakwaterowanie bez posiłków.Polecam :o :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: Sloneczko »

W Krynicy Zdrój polecam pokoje gościnne Pod Krukiem przy. ul Piłsudskiego.... tanio.
W budynku tym znajduje się również pizzeria, restauracja, dyskoteka, sklep całodobowy, kantor oraz bankomat.
A po drugiej stronie ulicy słynna restauracja Hawana :)
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Noclegi bez posiłków

Post autor: barbara61 »

W Krynicy polecam tez noclegi przez Biuro Turystyczne Jaworzyna - maja swoja baze noclegowa (np Aria na ul Kiepury) przyzwoite ceny i warunki. Korzystam od kilku lat. A jesli ktos chce jeszcze wyzszy sandard - apartamenty w budynku Cechini, warto jesli wyjazd rodzinny czy tez wyjazd we dwoje ;) , tez korzystalam i polecam.
ODPOWIEDZ