szczawno zdroj nocleg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
ewa170
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 18 lip 2014 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

szczawno zdroj nocleg

Post autor: ewa170 »

rodzinny wyjazd na majowy weekend . moze ktos poleci mi sprawdzony pensjonat czy hotel ?
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: margot »

Witaj Ewo :kwiat:
Ja korzystałam z noclegów w ,,Gospodzie Pod Wieżą " przy ulicy Zacisze 2 a tel. (74) 840 26 83
telefon komórkowy: 692 475 472

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewa170
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 18 lip 2014 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: ewa170 »

dziekuje bardzo za podpowiedz. Sprawdzilam gdzie jest zacisze ale ja jednak wolałabym blizej centrum.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: Zosia »

Pod Wieżą jest w centrum. Ja korzystałam z pensjonatu Przy kortach - polecam. Jest jeszcze Franciszek , który bardzo chwalili znajomi. Lokalizacja obydwu bardzo dobra. Myślę,że Franciszek może być lepszy ze względu na łazienki. I z pensjonatów godnych uwagi to chyba tyle, ewentualnie hotele nie mieszkałam ale po gwiazdkach i cenach można się zorientować.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: Zosia »

I jeszcze jeśli cena nie robi różnicy to komfortowy pensjonat Lorien
Awatar użytkownika
ewa170
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 18 lip 2014 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: ewa170 »

Dziękuje Zosiu. Franciszek to jest to czego szukałam. Zrobiłam juz rezerwację.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: sapphira »

Witajcie, z czystym sumieniem mogę polecić wspaniałe miejscu noclegowe przy ul. Akacjowej 6 w bezpośrednim sàsiedztwie parku. Niekrępujàce wejście od strony ogrodu( oczywiście można z nie go korzystać), dobrze wyposażona kuchnia oraz duża łazienka stanowià dodatkowe atuty. Pokòj przestronny, ładnie urzàdzony i czysty a łòżka z wygodnymi materacami. Właściwie można to nazwać małym, przytulnym mieszkankiem. Do centrum niedaleko, przystępna cena wynajmu, przemili i pomocni właściciele a dookoła cisza, spokòj i śpiew ptakòw... Jeszcze raz polecam i pozdrawiam...
forumowicz

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: forumowicz »

Apartament przy Mickiewicza 11 w Szczawnie , byłem i z czystym sumieniem mogę polecić na wypoczynek :) . Troszkę dalej od centrum, ale spacerem 10 minut do głównych atrakcji miejscowości .Ceny bardzo przystępne i parking na posesji.
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: szczawno zdroj nocleg

Post autor: senta28 »

Szukam noclegu godnego polecenia w Szczawnie.
ODPOWIEDZ