Nocleg -Wieniec Zdrój.

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Szukam noclegu w Wieńcu dla 3 osób.Sprawdzałam hotel -Hel ale brak miejscówek .Pilnie od 22 pazdziernika br. Dziękuję.
forumowicz

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: forumowicz »

Elu zadzwoń do sióstr , chyba nawet podawałam Ci namiary wcześniej .

tam są tylko 3 opcje : ośrodek, Hel i siostry , chyba że we Włocławku.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Basiu serdeczne dzięki .Podałaś mi Hel a o siostrach nie pisałaś .Hel jest fajny ale ja potrzebuje 3 jedynki i brak .Czy to są siostry zakonne :?:
forumowicz

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: forumowicz »

Elu , podałam kontakt na forum jestem pewna , ale może nie bezpośrednio Tobie , nie ma znaczenia proszę bardzo : [tel]
W sezonie brały 100 z całodziennym wyżywieniem .

Elu tam są najnormalniejsze kwatery i nie ma nic wspólnego z celami klasztornymi .
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020 21:57 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto tel.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Dzięki jeszcze raz .Pewnie nie zauważyłam .Najpierw miałam tylko dostarczyć Teściową ale zdecydowałam się ze znajomymi że zostaniemy tydzień bo Oni i ja potrzebujemy dobrego serwisu naprawczego . Mnie tak popsuli w tym Sobieszewie że obawiam się generalnego remontu. Towarzystwo z którym jadę jest dość rozrywkowe i obawiam się tego nocowania u sióstr . Czy wiesz coś bliżej na temat tego zakwaterowania . :?:
forumowicz

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: forumowicz »

Elu , normalne pokoje na wynajem , dwa kroki do Jutrzenki . Jak byłam to pełne obłożenie było , sporo osób korzystało z parkingu na ich terenie . Znajomej mąż korzystał z noclegów , na nic się nie uskarżał . Można negocjować cenę . Dzwoń i pytaj , tak jak napisałam nie ma tam jakiegoś rygoru religijnego
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: basiat »

Elu, jak byłam w sierpniu, to widziałam dwie kwatery prywatne z ogłoszeniem o wolnych pokojach do wynajęcia. Jedna tuż przy hoteliku Hel przy ul Zdrojowej w pobliżu sklepu odzieżowego, a druga w pobliżu kościoła na ul Leśnej. Ale niestety nie mam namiarów na telefony.I chyba w internecie się nie ogłaszają :(
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Dzięki serdeczne za podpowiedzi . Zarezerwowałam w Hoteliku Hel .Moja psiapsiuła pomyliła Władysławowo z Wieńcem . Otworzyła stronkę i to na W i to na W :lol: :lol: Wczoraj jeszcze raz zadzwoniłam z zapytaniem czy cos sie zwolniło a po drugiej stronie usłyszałam zdziwienie .Wolne prawie wszystko :lol: Mam jedynkę 90 zeta i dwójkę 160 - przyzwoita cena . Sniadanko 20 a i obiadki też można papusiać . Jedziemy , zobaczymy , może mnie trochę naprawią . ;)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: basiat »

No widzisz Elu. Wszystko się udało. Dobrego pobytu życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Basiu, tylko 5 dni .Muszę poszukać ośrodka z dobrą rehabilitacją i w miarę przyzwoitym zapleczem socjalnym ale takiego do którego mam szanse aby ZUS mnie wysłał .Popsuli mnie w tym Sobieszewie okropnie . :evil:
ODPOWIEDZ