Ciechocinek- noclegi

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Ciechocinek- noclegi

Post autor: forumowicz »

macie moze namiar na jakąś sensowną i nie zabijającą ceną kwaterę, w której przez kilka dni moze zatrzymac się odwiedzająca osoba ?
forumowicz

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: forumowicz »

Polecam niekrępującą kwatere,cicha uliczka Ciechocinka wis a wis sanatorium Krystyna.Namawiam na negocjację ceny,pan bardzo miły.Jest aneks kuchenny z lodówką,mikrofalą,cała zastawa,kieliszki :lol: sztućce,ładny ogródek.Wszędzie blisko.Pokoiki dwuosobowe,telewizor,wi-fi w cenie.Byłam tam w tym roku 3tygodnie było super :D Można parkować na posesji.Adres na PW.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: Anka »

Witaj Aga!
Podaj przedział cenowy postaram się coś polecić i czy chcesz korzystać z jakiś zabiegów
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: forumowicz »

Wracając do tematu,to jeśli byś chciała korzystać z zabiegów czy też z basenów to w każdym sanatorium można wykupić co Ci będzie pasowało.Ja tak spędziłam 21dni,sama sobie byłam zarządcą a cenę wynegocjowałam 28 zeta za dobę.Mają stronkę internerową ,Nazywa się.... Przy Wierzbie Ciechocinek.Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: forumowicz »

dziewczyny :)
Dziękuję :serce:
Ja będę w sanatorium na przełomie maja i czrwca- mój mąż chce przyjechac na długi weekend.
Bez zabiegów i takich tam ;) Tylko nocleg- jakiś niedrogi
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: Anka »

na jakiej ulicy będziesz dużo noclegów jest przy ul Zdrojowej,Traugutta później to tak jak napisała Krysia
forumowicz

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: forumowicz »

ja będę na Wojska Polskiego, ale nie zależy mi na jakiejś super bliskiej odległosci
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek- noclegi

Post autor: netwoman »

pensjonat Kujawianka
ODPOWIEDZ