Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: administrator »

Jeśli ktoś z Forumowiczów w trakcie swojego pobytu sanatoryjnego korzystał z noclegów w innym miejscu niż samo sanatorium to proszę o podpowiadanie takich miejsc innym kuracjuszom. Taka informacja może być przydatna zarówno w przypadku pobytów komercyjnych jak i w systemie ambulatoryjnego leczenia uzdrowiskowego. Liczy się więc bliskość samego sanatorium gdzie wykonywane są zabiegi oraz równowaga pomiędzy ceną, a oferowanymi warunkami mieszkaniowymi. Oczywiście prócz samych danych adresowych takiego miejsca oczekuję napisania paru słów uzasadniających dany wybór jako miejsca godnego polecenia innym kuracjuszom, czyli krótkiej jego oceny, tak by wątek ten nie stał się jedynie książką adresową noclegowni.
Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Zosia »

Dzięki, dzięki ależ super temat wymyślił Admin ;) :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: malgorzatas »

potwierdzam..temat super,duzo zapewne ludzi skorzysta
jest w czym wybierać :kwiat:
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Swietne umieszczenie tematu ;) Przynajmniej nie trzeba będzie go "targać " wciąż do góry :lol: :lol:
Dzieki adminie czuwający wciąż ;) :) :kwiat:
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Hm ośmielę się coś zasugerować widząc jak ten temat nabiera wyrazistości. :)
Może od razu wpisz adminie parę miejscowości polskich ,by od razu można było w te konkretne wklejać informacje ,to zaoszczędzi Ci pracy z wyłuskiwaniem postów ;)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: administrator »

Póki co wydzieliłem w osobny dział. Z podziałem na miejscowości również myślałem, czyli tak jakby kolejne poddziały, a w nich konkretne miejscowości, ale miejscowości trochę jest więc i działów byłoby mnóstwo.
Od dawna chodzi mi po głowie taka myśl z podzieleniem Oceń sanatorium na poddziały dotyczące danej miejscowości uzdrowiskowej. Boję się jednak po pierwsze ilości działów bo miejscowości jest dużo i trochę nawału pracy związanego z segregacją już istniejących grubo ponad tysiąca tematów.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: administrator »

I jeszcze jedna myśl. Czy aby przypadkiem nie przenieść tego poddziału do działu Sanatoria....
Czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Tak tylko ja akurat mam na myśli te miejscowości, które cieszą sie najwiekszą popularnoscią wśród wczasowiczów tych komercyjnych ,jak tez tych "sanatoryjnych" ;)
Ale to moja propozycja inni ,może maja inne :) :kwiat:
Ale i tak juz jest fajnie, natomiast nie umieszczałabym tego działu nad działem Na kazdy temat ;) :lol:
Pozdrawiam
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: wikul »

Czy temat dotyczy równierz kwater prywatnych? One są z reguły tańsze niż hotele.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: margot »

wikul pisze:Czy temat dotyczy równierz kwater prywatnych? One są z reguły tańsze niż hotele.
Jak najbardziej Wikul :)
ODPOWIEDZ