Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: bardzo ,bardzo ciekawy temat,czekam na ciekawe propozycje, akurat chcę się wybrać prywatnie w rejon sanatoryjny/oczywiście do kwater prywatnych/ i fajnie byłoby skorzystać z Waszych cennych informacji :kwiat:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Zbigniew- I »

Z czystym sumieniem mogę polecić noclegi w Cieplicach, które znajdziecie gdy wpiszecie w google: kwatery cieplice 42. Obiekt mieści się na ulicy Zjednoczenia Narodowego 42 w Jeleniej Górze, której dzielnicą są Cieplice. Byłem tam już dwa razy i za niespełna miesiąc będę po raz trzeci. Kwatery są położone o jakieś 500m od Domu Zdrojowego, bliżej są Stoczniowiec i Długi Dom. Obiekt z zewnątrz nie wygląda imponująco, wewnątrz, miłe zaskoczenie jak na taką cenę. Każdy apartament czy pokój ma niekrepujące wejście z zewnątrz. Przemili, dyskretni gospodarze :kwiat: , pomocni we wszystkim. Polecałem już to miejsce znajomym, wszyscy byli zadowoleni. Pokoje czyste i w pełni wyposażone, niemal wszystkie z aneksem kuchennym i łazienką(wszystkie). Na podwórku parking, miejsce na grilla, trampolina dla dzieci, za bramką wyjście nad rzekę (5m). Cisza, spokój, znakomite miejsce wypadowe w Karkonosze i Izery, do Karpacza i Szklarskiej Poręby, do Czech i Niemiec.W okolicy mnóstwo przepięknych miejsc do zwiedzania.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: anusia153 »

Wszystko się zgadza Zbyszku :kwiat: Byłam w ubiegłym roku w tym obiekcie dwa tygodnie .
Świetna baza wypadowa . Z czystym sumieniem polecam to miejsce. :kwiat:
Molenda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 lip 2017 08:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Molenda »

Dobre namiary zawsze będą w cenie :) Dobrze wiedzieć, takie informacje mogą się bardzo przydać
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: anikop »

Szukalam przez internet takiej kwatery w Busku, skąd właśnie wróciłam. Chciałam, żeby to było w centrum Zdroju i tanio. Trudno pogodzić. Nie zależało mi na wygodach, ale na w miarę znośnych warunkach. Nim znalazłam tę właściwą, wpłaciłam w dwóch miejscach zadatek; taki wymóg. Natomiast w tej, z której skorzystałam, była tylko rezerwacja przez telefon. Pozdrawiam... :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Dzia_dek »

anikop pisze:Do Buska jadę jutro więc będę wiedziała, jakie są warunki w podanym przeze mnie miejscu. Napiszę po powrocie. (...) :)
A może coś więcej (zgodnie z powyższą obietnicą) na temat tej w kwatery w podanym (nie podanym) przez Ciebie miejscu? :)
ODPOWIEDZ