Kołobrzeg

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
forumowicz

Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

GIENIA pisze: 05 gru 2017 11:08
rybka pisze: 05 gru 2017 10:58 Gieniu kochana, byłam w sierpniu w Kołobrzegu, i też nigdy więcej :!: Ja lubię ciszę i spokój :D ... no i szaleństwo na parkiecie jeszcze lubię :lol:
No to Rybeńko kochana mamy tak samo :D z tą różnicą , że ja nie byłam w sierpniu w K-gu ;) i nigdy z własnej i nieprzymuszonej woli w lipcu i sierpniu nie pojadę :) gdyby jednak miłościwie nam panujący NFZ dał mi skierowanko na te miesiące , nie będę grymasić ;) :lol: :lol:
Dziewczyny jak ja Was rozumiem. Byłam 1 dzień w kwietniu b.r. Podczas pobytu w Ustroniu. Nie czuję magii Bałtyku, tłumy kuracjuszy. W lecie...wolę sobie nie wyobrażać...nie moja bajka. Przyszły rok kwiecień kolejny komercyjny wypad, ponownie Ustronie Morskie. Dobrze mi tam...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

A ja równo rok temu poznałam Krisss :kwiat: i Rybkę :kwiat:


Jest w Kołobrzegu " mój człowiek " i przesłał mi wiadomość ...
Od tygodnia fajfy w Ikarze - wstęp 5zł , a wieczorem 8 zł :?
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Gieniu, bardzo miło wspominam... szkoda, że tak krótko :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Wprawdzie poprzedni mój wpis miał trafić na inny wątek , ale tutaj też mu dobrze :lol: :lol: :lol: ech , ten pośpiech :oops:

Rybko , następnym razem będzie dłuzej :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Dołączę do dyskusji i po ostatnim pobycie w Świnoujściu twierdzę, że nad morze tylko w październiku lub na przełomie października i listopada lub wiosną w miesiącu marcu lub kwietniu. Rozmawialiśmy z obsługą lokali na promenadzie i twierdzili, że w tym sezonie trudno było się wyminąć na promenadzie w Świnoujściu. Na wolny stolik trzeba było polować. Pewnego wieczoru siedzieliśmy w OW Karkonosze pijąc piwo i przyjechała grupa dzieci na posiłek i nocleg. Szybko opuściliśmy lokal, bo nie dało się tam nawet rozmawiać. Także ja odpuszczam sobie morze w sezonie wakacyjnym. Podobnie jak Florce podobają mi się takie miejscowości jak Ustronie Morskie i chyba tam pojadę na wyjazd komercyjny.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

A ja bym chciała pojechać do Kołobrzegu lub Świnoujścia we wrześniu :D .. może wydzwonię jakiś 8-) zwrot w przyszłym roku :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Gienia we wrześniu jest dobrze, ale tylko do sanatorium. Pobyty komercyjne we wrześniu są jeszcze na poziomie sezonu wakacyjnego. W tym roku jak sama widziałaś o zwrotach nad morze we wrześniu można było pomarzyć. Zwroty zaczęły się pojawiać dopiero w październiku. Życzę Ci jednak dobrego polowania w 2019 r. nad morze. Ja niestety mogę tylko jechać komercyjnie i dlatego wybiorę październik lub początek listopada.
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg

Post autor: smuga »

A ja byłam latem w Kołobrzegu i przeżyłam :lol: :lol: :lol: Ale tylko dla tego że mieszkałam w Podczelu . Plaża prawie pusta , zero dzieciaczków , chyba że z rodzicami , maluszki do policzenia na palcach . Cudowny Eco Park którym dochodziło się w cieniu drzew do morza . A jak zachciało się zintegrować :lol: :lol: :lol: wśród tłumów ;) to spacerkiem albo na rowerkach 3 km i było się w centrum , na molo i na promenadzie . Świetna trasa spacerowo - rowerowa wzdłuż wybrzeża w kierunku centrum Kołobrzegu a w drugą stronę w kierunku Ustronia Morskiego przez Sianożęty . A jak co rocznie Boże Narodzenie oczywiście nad morzem ....uwielbiam spacery po plaży o tej porze roku :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Florka pisze: 15 lis 2018 11:28
GIENIA pisze: 05 gru 2017 11:08

No to Rybeńko kochana mamy tak samo :D z tą różnicą , że ja nie byłam w sierpniu w K-gu ;) i nigdy z własnej i nieprzymuszonej woli w lipcu i sierpniu nie pojadę :) gdyby jednak miłościwie nam panujący NFZ dał mi skierowanko na te miesiące , nie będę grymasić ;) :lol: :lol:
Dziewczyny jak ja Was rozumiem. Byłam 1 dzień w kwietniu b.r. Podczas pobytu w Ustroniu. Nie czuję magii Bałtyku, tłumy kuracjuszy. W lecie...wolę sobie nie wyobrażać...nie moja bajka. Przyszły rok kwiecień kolejny komercyjny wypad, ponownie Ustronie Morskie. Dobrze mi tam...
Florka .... ja kocham Kołobrzeg , ale tylko przez 10 miesięcy ;) oprócz lipca i sierpnia :lol: :lol:


Moderator tutaj nas przeniósł ... :D sprzątanie przedświąteczne chyba było :D
ODPOWIEDZ