Kołobrzeg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: malgorzatas »

kruszynka pisze:Małgorzatas :) Budynku nie moge znależć na stronie ;) ale jeszcze taka info do obiektu przy Portowej 35 ;)

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz 10:00 w dniu wyjazdu.
Dodatkowa opłata uzdrowiskowa: 3.00 ,-PLN za osobę dorosłą oraz 1.50 ,-PLN za dziecko do lat 7. Za każdy dzień pobytu opłata na miejscu.

Obowiązuje zakaz palenia w pokojach oraz zakaz przywożenia zwierząt.

Przy posesji znajdują się niestrzeżone miejsca parkingowe. Parking strzeżony znajduje się 10 m od posesji.
To wszystko sie zgadza,palić nie mozna,jak we wszystkich ośrodkach,ale na zewnątrz budynku tak...parking jest na posesji willi,wiec samochody sa bezpieczne,
co do doby hoteloewj to gospodyni nie robi z tym problemu,chodzi o zmiane poscieli...jak ma z 6 wyjazdow i tyle samo przyjazdow to jest co robic.. :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Selene »

Medi :kwiat: chyba kojarzę, o które kwatery pytasz. One są faktycznie za LECHEM. Pokoje gościnne "U Basi" ul. Korzeniowskiego 2/12, 78-100 Kołobrzeg. Jest strona internetowa zatem wszystkie dane i fotki są na stronie. Ja osobiście w tych pokojach nie gościłam ale była tam moja koleżanka i z pobytu była zadowolona.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Selene »

Medi :kwiat: chyba, że chodziło Tobie o te: 78-100 Kołobrzeg, Korzeniowskiego 2/11 strona www: www.pokojepalicki.pl - ale w tych pokojach to ja nie gościłam ;) :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: medi »

Selene pisze:Medi :kwiat: chyba kojarzę, o które kwatery pytasz. One są faktycznie za LECHEM. Pokoje gościnne "U Basi" ul. Korzeniowskiego 2/12, 78-100 Kołobrzeg. Jest strona internetowa zatem wszystkie dane i fotki są na stronie. Ja osobiście w tych pokojach nie gościłam ale była tam moja koleżanka i z pobytu była zadowolona.
Dzięki Selene ,nie wiem czy to tam ,taka dość ładna willa z zewnątrz i ...wszędzie blisko :lol: :lol: :lol: Niwa ,Ikar ,Lecha nie lubię ,Gryf rzut beretem ,no niech będzie dwa rzuty i mój ukochany drewniaczek na przeciwko Ikara też ...ech Kołobrzegu poczekaj na mnie :D :D :D :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: medi »

Jadnak ani jeden ani drugi .Między Lechem a Niwą tak z tyłu chyba na rogu Korzeniowskiego i Rafińskiego ale głowy nie dam bo ...no cóż wracałam tamtędy z Gryfa albo Ikara biegiem o 22 w szpilkach i .... nie miałam czasu sie rozglądać :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Selene »

medi pisze:Jadnak ani jeden ani drugi .Między Lechem a Niwą tak z tyłu chyba na rogu Korzeniowskiego i Rafińskiego ale głowy nie dam bo ...no cóż wracałam tamtędy z Gryfa albo Ikara biegiem o 22 w szpilkach i .... nie miałam czasu sie rozglądać :lol: :lol: :lol:
Za to ja się rozejrzałam bez szpilek :lol: na goole maps i w lokalizacji o której mówisz, jest ośrodek wczasowo - sanatoryjny ZORZA. Medi ale on od ponad 2 lat jest nieczynny. Właściciel wystawił go na sprzedaż a na dzień dzisiejszy to... ruina.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: medi »

Może ktoś kto teraz jest w Niwie będzie wiedział ...albo poproszę Muczka żeby się przeleciał w grudniu i sprawdził :lol: :lol: :lol: Wiem tylko ,że żadnego oznaczenia ten obiekt nie miał :evil:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: gorkaa »

Selene pisze:Ja polecam: Ośrodek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, położony jest w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, około 100 m od morza. Obiekt posiada 45 pokoi 1, 2, 3 lub 4 osobowymi z niepełnym węzłem sanitarnym ( umywalki ) lub z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt radiofoniczny, TV SAT, telefon. W pokojach są lodówki oraz garnek do gotowania, talerzyki, sztućce, kubki.
Ceny od 33 PLN do 60 PLN w zależności od standardu i wielkości pokoju. Na trerenie poseji jest parking nieplatny. Obiekt jest całoroczny, ogólnodostepny z wyłączeniem okresu od 01-06 do 30-08.
Na stronie internetowej są podane nr telefonu oraz są fotki budynku i pokoi. Ośrodek nie akceptuje kart płatniczych.
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
ja też polecam ten ośrodek, osobiście sprawdzony. Tak jak Selen napisała jest w samym centrum uzdrowiska, blisko Mesko, Perły Bałtyku...
mim
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 maja 2014 08:29

Re: Kołobrzeg

Post autor: mim »

8-)
forumowicz

Re: Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dobre warunki mieszkalne, dostępne obiekty sportowe, dość tanio. Aquapark, pilates, zumba, siłownia, rowery.
Ośrodek przystosowany dla osób mniej sprawnych.
:idea:
ODPOWIEDZ