Szczawnica

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica

Post autor: Lewek »

W Hutniku byłam 2 lata temu. Warunki w pokojach turystyczne. Niektóre pokoje z pełny węzłem sanitarnym, inne miały tylko umywalkę. Ja mieszkałam w pokoju 2 - osobowym z łazienką. 2 łóżka, duża szafa , stolik, 2 krzesełka, radio. Można było wypożyczyć telewizor za dopłatą ( nie pamiętam ile). Pokój miał duży balkon i piękny widok na Palenicę ( niektóre pokoje miały tylko malutkie okna i w dodatku zamontowane bardzo wysoko, tak więc żeby wyjrzeć, trzeba było mieć drabinę :lol: :lol: :lol: ). Jedzenie jak dla mnie rewelacyjne, bardzo smaczne i urozmaicone, choć jak to zwykle bywa niektórzy narzekali. W niedziele był zawsze deser - cisto lub owoce. Balety na miejscu w kawiarni. Zabiegi bardzo sumiennie wykonywane, przemiły personel. Na basen chodziło się do sanatorium Budowlani. Było zorganizowane dla kuracjuszy ognisko powitalne, kiełbaski na ognisko i muzykę zapewnił personel. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania służę pomocą. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica

Post autor: asia13 »

agalew dzieki za informacje.Na zdjeciu widze ze to wysoki budynek .Na ktorym pietrze najlepiej mieszkac?A moze wiesz jak tam wygladaja jedynki? Mam wstepnie zarezerwowana jedynke .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica

Post autor: Lewek »

asia13 pisze:agalew dzieki za informacje.Na zdjeciu widze ze to wysoki budynek .Na ktorym pietrze najlepiej mieszkac?A moze wiesz jak tam wygladaja jedynki? Mam wstepnie zarezerwowana jedynke .Pozdrawiam

Budynek ma 10 pięter, są 3 windy, ale po posiłkach były do nich ogromne kolejki. Ja mieszkałam na drugim, im wyżej tym lepsze widoki. W niższych pietrach łapie wf ( u nas było bez problemu). Ja mieszkałam w dwójce, pokój był duży. Jedynki nie widziałam. Koniecznie weź pokój z widokiem na Palenicę, są to słoneczne pokoje z balkonami. Pozdrawiam :P
forumowicz

Re: Szczawnica

Post autor: forumowicz »

Szukam na czerwiec 8-) noclegów w Szczawnicy...może ktoś podrzuci jakieś sprawdzone adresy :!: . W internecie wiadomo są oferty ale liczę na takie w których już ktoś nocował .Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica

Post autor: hala5102 »

smuga pisze:Szukam na czerwiec 8-) noclegów w Szczawnicy...może ktoś podrzuci jakieś sprawdzone adresy :!: . W internecie wiadomo są oferty ale liczę na takie w których już ktoś nocował .Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Polecam pokoje "Pod laskiem" przy ul. Połoniny 11A. Nocowałam tam w 2012r. Wokół o krok 3 sanatoria: Hutnik. Dzwonkówka i Nauczyciel.
Pokoje w domku Pod Laskiem
34-460 Szczawnica, Połoniny 11A
telefony: 505 593 126, (18) 262 24 45
strona www: www.podlaskiem.nrs.pl
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica

Post autor: hala5102 »

Te 3 sanatoria są w sąsiedztwie. Powiedziała bym, że "za płotem", bo tak dosłownie ten domek jest usytuowany. Nieco dalej (ze 200 m) jest "Papiernik".
ODPOWIEDZ