Szczawnica

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Szczawnica

Post autor: margot »

Odniosę się w tej chwili tylko do mojego ostatniego pobytu w Szczawnicy - jestem zadowolona z pobytu w Pensjonacie ,,SKALNY " , miła obsługa , cisza , spokój , możliwość zgubienia tego co się ,, nazbierało " w postaci oponek -osrodek położony jest na górce , najwazniejszy chyba był widok z balkonu .. przestrzeń i ..Palenica . Dosyć przytulne pokoje . Co do cen to jest możliwość negocjacji w zależności od sezonu i długości pobytu.
Wszystkie zdjęcia i informacje na stronie ośrodka są prawdziwe. W pobliżu są sanatoria i tzw. PLACKARNIA ;) :serce:
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: marika »

skalny.jpg
Margotko ''Skalny'' to fajny pensjonat i rzeczywiście spokój i piękne widoki z okna to największe atrybuty ośrodka pozwolę sobie na rozszerzenie opisu

"Skalny" stylowy pensjonat który nie zatracił kameralnej atmosfery. Położony jest w spokojnej części Szczawnicy, w pobliżu źródeł wód mineralnych. Do dyspozycji Klientów oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach o podwyższonym standardzie: łazienka, tv-36 programów, czajnik bezprzewodowy, większość pokoi posiada balkony z widokiem na Palenicę i pasmo Pienin. Na terenie pensjonatu; sauna fińska, sauna na podczerwień, jacuzzi, kabina z hydromasażem, sala konferencyjna z wyposażeniem, salka DVD, siłownia, stół do ping ponga, parking monitorowany, stołówka, kominek, miejsce na grill.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: margot »

marika pisze:
skalny.jpg
Margotko ''Skalny'' to fajny pensjonat i rzeczywiście spokój i piękne widoki z okna to największe atrybuty ośrodka pozwolę sobie na rozszerzenie opisu

"Skalny" stylowy pensjonat który nie zatracił kameralnej atmosfery. Położony jest w spokojnej części Szczawnicy, w pobliżu źródeł wód mineralnych. Do dyspozycji Klientów oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach o podwyższonym standardzie: łazienka, tv-36 programów, czajnik bezprzewodowy, większość pokoi posiada balkony z widokiem na Palenicę i pasmo Pienin. Na terenie pensjonatu; sauna fińska, sauna na podczerwień, jacuzzi, kabina z hydromasażem, sala konferencyjna z wyposażeniem, salka DVD, siłownia, stół do ping ponga, parking monitorowany, stołówka, kominek, miejsce na grill.
Mariko dziękuję za potwierdzenie mojej opinii i dodanie opisu ....nie chciałam kopiować zalet ze strony , ale to wszystko prawda oprócz tych 36 kanałów ;) może jednak trochę mniej , ale tam nie ma czasu oglądać tv ;) :?
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Zosia »

A ja sie wystraszyłam ze on bardzo wysoko i w przeniosłam sie do ap.Batorego przy poczcie. Super ale ceny niestety wysokie
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: margot »

Zosieńko a to prawie obok ;) dzieli tylko jedna alejka...no może dwie , ale po drodze zawsze czekał czarny kocur licząc na głasknięcie ( przy Dworku Gościnnym )
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Zosia »

Dzięki w takim razie wyprawię tam w zimę dzieci właśnie szukają miejsca :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: margot »

Zosia pisze:Dzięki w takim razie wyprawię tam w zimę dzieci właśnie szukają miejsca :)
Zosiu możesz jeszcze polecić dzieciom ,,Pensjonat POKUSA " tylko w budynku głównym , pokoje mają lepsze wyposażenie .
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

[ obrazek zewnętrzny ]

Polecam ,maja pokoje całkiem przyzwoite ,dobre ceny swietne miejsce ,oraz mają obiadki .
Sprawdzone ;) :)

Szczawnica ;)
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Dzwonkówka

Post autor: marika »

Sanatorium Uzdrowiskowe DZWONKÓWKA
34-460 Szczawnica
ul. Połoniny 14a
tel. (018) 262-21-58
dzwonkowka.jpg
To sanatorium położone wysoko alewarte polecenia,spędziłam tam kilka dni,ceny jak na sanatoryjny osrodek przystępne,warunki dobre a widoki niesamowite.Polecam :kwiat:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica

Post autor: asia13 »

Napiszcie cos o sanatorium Hutnik w Szczawnicy .Wybieram sie tam latem.
ODPOWIEDZ