Szklarska Poręba

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Szklarska Poręba

Post autor: forumowicz »

Szklarska Poręba i Willa Krystyna .
Obiekt niewielki ,ale sympatyczny .Standard dobry ,pokoje wygodne .Sniadania ,stół szwedzki ;) całkiem dobre.
Polecam sprawdzone osobiscie :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szklarska Poręba

Post autor: Leon43 »

Polecam OW RZEMIESLNIK ul. Górna 21, Szklarska Poręba, byłem tam dwukrotnie i jestem zadowolony. Duzy obiekt, ciekawie usytuowany, z widokiem na góry, bardzo fajne panie w recepcji, zachęcają do zwiedzania regionu, posiłki na wypasie, nawet jak wróciliśmy później ze szlaku to na nas czekali z obiadokolacją. Warto wziąć apartament, jest różnica z porównaniu z pokojem standardowym, ale jak szaleć to szaleć.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szklarska Poręba

Post autor: Leon43 »

Polecam Pensjonat ETNA w Szklarskiej Porębie. Jestem świeżo po wyprawie w góry. Lokalizacja - centrum Szklarskiej, blisko na każdy szlak, czysto, w cenie śniadanie (szwedzki stół) i miła obsługa. :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szklarska Poręba

Post autor: sztani »

Ja polecam Willa Dobry Dom w Jagniątkowie . Piękne, pełne klimatu miejsce . Gospodarze przemili a widoki zapierają dech . miałem pokój z widokiem na Śnieżne Kotły.Ceny przystępne a co ciekawe szlaki zaczynają się za furtką obejścia . Wszędzie blisko do Szklarskiej i Karpacza .
wytek
Posty: 1
Na forum od: 27 paź 2014 20:48
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Szklarska Poręba

Post autor: wytek »

Polecam gorąco Apartament Róża [link] :-) Najlepszy ośrodek w jakim udało nam się zatrzymać w Szklarskiej Porębie więc polecam kochani
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014 14:37 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szklarska Poręba

Post autor: Leon43 »

a czy ktoś z Forumowiczów posiada wiedzę na temat fajnej kwatery w Kowarach? Poza tym dziękuję za liczne propozycje odwiedzenia naszych gór. Góry niezależnie czy to Tatry czy Karkonosze, Beskidy.... mają tą moc, niby podobne a jednak inne. ;)
ODPOWIEDZ