Duszniki Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Duszniki Zdrój

Post autor: forumowicz »

Proszę o polecenie kwatery lub obiektu godnego uwagi z rozsądną ceną gdzie można wiosną się ulokować.Świetnie jeśli w pobliżu była by dostępna jadłodajnia.Chodzi o wiosenny pobyt w tym zdroju.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: Zosia »

W maju byłam prywatnie w Chemiku w Dusznikach. Budynek stary ,warunki PRL , jedzenie takie sobie. Cóż polecać .... ale jest...apartament :sypialnia - mebelki , łóżka , super, pokój drugi kanapa, fotele w głębi stół + 6 krzeseł i aneks kuchenny .. i ja jedna cena 136 zł łącznie z jedzeniem i zabiegami. Byłam bardzo zadowolona . Ciągle ktoś do mnie wpadał i nie odczuwałam tej dość dużej przestrzeni. Cena ta uważam że jest ok do warunków i polecam ale tylko ten apartament innych pokoi nie. Zdjęcia oddają rzeczywistość . Lokalizacja- przy parku . POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: Selene »

Witaj Jajacek :)

W Dusznikach mogę Tobie polecić:
Gościniec Gazda Duszniki Zdrój ul Słoneczna 8 - rodzinny pensjonat, czysto, przytulnie a i ceny rozsądne. Jedzenie na życzenie i jak u mamy :lol:
Ośrodek Stalowy Zdrój Duszniki Zdrój ul. Wojska Polskiego 51
Pensjonat Margarita Duszniki Zdrój ul. Podgórze 55/56
Ośrodki mają strony internetowe i to co jest na stronie jest aktualne. Z tych ośrodków do Jana Kazimierza, gdzie możesz skorzystać z basenu lub zabiegów jest ok 15 minut spacerem.
Jeżeli będziesz miał pytania to zapraszam.

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: forumowicz »

Zofio i Seleno dziękuję za podpowiedź.Do majowego weekendu trochę czasu ale konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja.Oferty interesujące cenowo i lokalizacja też.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: lawenda »

Witam. :kwiat:

Szukam informacji o obiekcie Siódme Niebo w Dusznikach Zdroju.
Może ktoś nocował i mógłby podzielić się wrażeniami. :)
forumowicz

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: forumowicz »

Poza tym , że jest w dobrym miejscu nic nie wiem :)
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: lawenda »

Dzięki Basiu, :kwiat: to już wiem. :)
forumowicz

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: forumowicz »

Lawendo, widziałam w dziale wyjeżdżam do .... zapytanie o Duszniki , a może w tej chwili ktoś tam jest i byłby tak miły żeby zrobić tzw wywiad ?
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: lawenda »

Dziękuję Basiu za dobrą radę, chyba tak zrobię. :)
Chociaż dzisiaj się dowiedziałam, że mój pobyt w Dusznikach to wielki :?:
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój

Post autor: renatka11 »

Witam :kwiat: Proszę o polecenie tanich noclegów niedaleko sanatorium Jan Kazimierz, czyli blisko Parku Zdrojowego. Planuję pobyt w październiku. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ