Ciechocinek

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek

Post autor: Atina »

Max pisze: 25 sty 2018 13:18 Witam,jakie kwatery polecacie obecnie w Ciechocinku? cena do 50zł jedynka
Polecam"Biały domek" ul. Wołuszewska :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek

Post autor: Felice »

Widziałam,potwierdzam,fajnie jest.
forumowicz

Re: Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Jakie są tam ceny w lipcu? Może coś innego polecacie?
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ciechocinek

Post autor: Magdala39 »

Jest na ul. Łąkowej obiekt który się nazywa Solan.. byłam tam parę razy i w Białym domku na woluszewskiej też byłam.. dla mnie łąkowa lepsza.. za to nie polecam obiektu na ul Sadowej. Jest jeszcze coś co się nazywa Edmar na ul. Konopnickiej.. inwigilacja na każdym kroku ceny kosmiczne daleko wszędzie choć wystrój .. taki.. na bogato niektórym może się spodobać.
forumowicz

Re: Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Solanki, biały domek,tam jedynka kosztuje w lecie 50zł?
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ciechocinek

Post autor: Magdala39 »

Dzwoń i pytaj.. to nie są duże obiekty a też zależy na jak długo zamierzasz przyjechać.. i weź po uwagę termin festiwalu Romów.. on też chyba w lipcu.. wtedy tam.jest duży problem ze znalezieniem kwatery.
forumowicz

Re: Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Ten Solan to daleko od grzyba
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ciechocinek

Post autor: Magdala39 »

Nie. Ul łąkowa jest prostopadła do tej głównej Zdrojowej.. to taka sama odległość do grzyba jak z Białego domku tylko z innej strony.. Solan bardziej w centrum miasta jest. Mieszkałam w obydwu po kilka razy..
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ciechocinek

Post autor: Magdala39 »

A z Białego domku spory kawałek ul. Warzelnianej trzeba przejść żeby do grzyba dotrzeć.. i do parterów Helwiga i dywanów kwiatowych i świecącej fontanny z ul Łąkowej bliżej.. ja to jeszcze mogę polecić rowery na Łąkowej jeśli ktoś jeździć lubi.. tamtejszy pan gospodarz ma sklep rowerowy i sprzęt dla gości ma w bardzo dobrym stanie a po Ciechocinku rower wygodnym środkiem transportu jest
forumowicz

Re: Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Dziękuję Magda,powiadasz że warunki dobre? Jeszcze są siostry Honoratki,tylko czy tam nie ma rygoru?
ODPOWIEDZ