POŁCZYN ZDRÓJ

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

POŁCZYN ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Pięknie położony w parku zdrojowym pensjonat SKAUT.Z tarasu kawiarenki rozciąga sie widok na zalew. Cisza, spokój..... wypoczynek gwarantowany. Co prawda pokoju tam nie wynajmowałam ale na piwko i deserek wstąpiłam. Mają bardzo przystępne ceny i z pewnością kazdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Piekna okolica, polecam. UWAGA, UWAŻAĆ NA DZIKI. :shock:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: POŁCZYN ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

O mój Boże, czyżbym odstraszyła potencjalnych kuracjuszy DZIKAMI ???? Przez trzy tygodnie nie widziałam nawet jednego, ale ostrzeżenia widnieją nawet przy wejściu na cmentarz. Zapewniam ze walory parku zdrojowego jak i samego miasteczka zrekompensują wszelakie obawy o bezpieczeństwo .
ODPOWIEDZ