noclegi w Muszynie

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

noclegi w Muszynie

Post autor: mercedes »

witam poszukuje noclegu w Muszynie niedaleko sanatorium Korona - moze ktos cos wie - pozdrawiam
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: noclegi w Muszynie

Post autor: Shahid17 »

Witaj Mercedes.Sprawdź noclegi u wojaka w Muszynie,byłam tam 1,5 roku temu i byłam bardzo zadowolona.Cena w dwójce coś koło 40 zł.Blisko do centrum i do Korony,a gospodarze super.Są też noclegi na poczcie to w samym cetrum miasteczka ,cena podobna.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: noclegi w Muszynie

Post autor: andrzej1955 »

Shahid-troszkę się spóźniłaś z info dla Mercedes,ale zapewne przyda się komuś poszukującemu takiej opcji,Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
jovanka96
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 13 kwie 2016 14:47
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: noclegi w Muszynie

Post autor: jovanka96 »

Witam... ja na wakacje jade do Muszyny....zarezerwowałam pokój w Willa Urocze. Cena 40zł. osoba/doba, opinie bardzo dobre. Więcej napisze po przyjeździe. Mysle, ze plusem jest wysoko położony budynek i piękne widoki. Będąc kiedyś w sanatorium Revita widziałam ten dom....bardzo mi sie podobał, dlatego tez na te wakacje tam jade. :D
ODPOWIEDZ