Polanica Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój

Post autor: Felice »

Ale 1500 plus 700 to daje 2200 za 14 dni :roll:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój

Post autor: sztani »

Drogo Alice bez dwóch zdań . Anusia 123 podała mi Villa Laura doba 50 zł. bez wyzywienia .Zjeść można wszędzie nawet po drodze
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polanica Zdrój

Post autor: anusia153 »

sztani pisze:Drogo Alice bez dwóch zdań . Anusia 123 podała mi Villa Laura doba 50 zł. bez wyzywienia .Zjeść można wszędzie nawet po drodze
Sztani :) Anusia153 :lol: :lol: :lol: :lol:
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polanica Zdrój

Post autor: ninak »

Noclegi w Domu Sióstr Boromeuszek na ul, Krynicznej,mają niedrogo,czysto i przytulnie. Pensjonat Kapitan na ul.Górskiej koło sanatorium Stary Zdrój.Zobacz na ich stronkach.No,chyba ze masz namiot lub przyczepe to u mnie na łączce :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój

Post autor: sztani »

Ninak jesteś wspaniałomyślna Dziękuję kiedyś tak i to bardzo, dziś człowiek starszy i bardziej wygodny ( nie przywyklem do luksusu)pokoik wystarczy oczywiście z łazienką
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polanica Zdrój

Post autor: serendipity »

sztani pisze:Czy mogła byś podać cenę za dobę Serendipity. Pozdrawiam
Hej, za na pokój 2-osobowy ze śniadaniami zapłaciliśmy 70zł/dobę/osobę.
Polecam zakupy grupowe :)
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Polanica Zdrój

Post autor: Zbigniew- I »

Polecam Dworek Genny, kilka kroków od deptaku. Jeśli nie lubisz gwaru, standardowo wyposażonych dużych pensjonatów i pokoi hotelowych, jeśli szukasz spokojnego wytwornego miejsca na wypoczynek gdzie każdy z gości traktowany jest indywidualnie i otoczony doskonałą troską, to Dworek Genny jest dla Ciebie. Ilość pokoi i gości w Dworku gwarantuje indywidualne podejście do każdego, kto ma życzenie tu się zatrzymać. Domowa atmosfera Dworku Genny, spokój oraz wytworne stylowe wnętrze gwarantuje każdemu całkowitą satysfakcję. Polecam, po niezapomnianym dwutygodniowym pobycie. Cisza, spokój, wspaniała atmosfera.
Molenda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 lip 2017 08:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polanica Zdrój

Post autor: Molenda »

Polanica-Zdrój to akurat piękne miasto, gdzie można podziwiać fajne widoki. Co do noclegów, to chodzi poza sanatorium czy jak? Jak byłam w sanatorium, a konkretnie w tym MedicalSensus na Chrobrego, to Sama wolałam jednak nocleg poza sanatorium, ale sądzę, że wybór może tu być całkiem niezły, zwłaszcza że to przecież miasto uzdrowiskowe, często odwiedzane, noclegów nie brakuje.
ODPOWIEDZ