Szczawno-Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Szczawno-Zdrój

Post autor: Zosia »

Do Szczawna Zdroju przyjechałam 2 dni przed turnusem i zarezerwowałam wcześniej pokój w dw Magnolia . Miał to być jeden z najlepszych pokoi w ośrodku. Przyjechałam ok. 4.30 nad ranem. Kiedy pilnujący Pan wprowadził mnie do środka myślałam że się załamię :shock: wszystko stare do szafy nie miałam odwagi nic powiesić , łóżka rozpadające się, pościel choć czysta ale taka ciężka że nie miałam odwagi się pod nią położyć :mrgreen: Ledwie doczekałam rana i pobiegłam szukać czegoś innego. Przemiła Pani w recepcji nie robiła żadnych kłopotów powiedziała że rozumie . Przeniosłam się do Pensjon przy kortach . W pokojach brak łazienki w niektórych są kabiny prysznicowe (fajnie w komponowane w pokój) ale choć do toalety trzeba wyjść na korytarz polecam to miejsce dla osób przyjeżdżających wcześniej. Pokoiki czyste, mebelki extra, balkony . Do Domu Zdrojowego rzut beretem , do Azali przez jezdnię , każdy dostaje swój klucz. Cenowo ok. Jest jeszcze w Szczawnie taki Pensjonat Luna już nie taki straszny jak Magnolia ale też podziękowałam tam za pobyt. Miejsce ponure i nieprzyjemne.
W Szczawnie - Zdroju byłam już kilka razy może więc ktoś skorzysta z moich doświadczeń to naprawdę sympatyczne miejsce. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Kamka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 11 paź 2013 21:57
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój

Post autor: Kamka »

Nooooo....słyszałam że Magnolia i Azalia są "nie teges";) Ale za to Dom Zdrojowy - bajko Ty moja:-) Zamieszkać w takim pałacu-sanatorium to jest coś :-) Chociaż na "Młynarza" też nie można narzekać.:) Jak to możliwe Zosiu, że byłas już w sanatorium tyle razy?:) Jeździsz tam od dziecka? Pozdrowienia :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno-Zdrój

Post autor: Zosia »

Oj nie wiedziałam że ktoś do mnie się zwrócił a ostatnio tu nie zaglądałam. Od 23 kwietnia byłam w san. w Kołobrzegu w Mewa najpierw III a potem przeniosłam się za dopłatą do Mewa I A. był to mój 15 raz nie licząc kilku turnusów rehabilitacyjnych . Wcześnie zaczęłam :lol: z kamicą nerkową :lol: no i kiedyś jeżdziło się co roku a ja już trochę wiosenek mam ;)
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ