Świeradów Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Świeradów Zdrój

Post autor: Selene »

Jest w Świeradowie przytulny pensjonat o nazwie ZAPIECEK. Niezwykły klimat pensjonat zawdzięcza swoim właścicielom, którzy roztaczają troską swoich klientów. Dbałość odczuwa się w każdym momencie pobytu. Przestronne, eleganckie, zadbane i czyste pokoje, w restauracji- przepyszne posiłki podanie z ogromną gracją przez właścicielkę. Pensjonat posiada też część rekreacyjną, m.in. jacuzzi a do tego są dostępne jeszcze różne zabiegi i masaże. Dookoła obiektu jest bardzo duży ogród, więc można odpoczywać na świeżym powietrzu. Pensjonat otoczony jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. „Sępia Góra”, „Zajęcznik” lub „Stóg Izerski” stanowią doskonałą bazę wypadową do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowboardzie.
Osobiście polecam ten pensjonat zarówno dla osób, które jeżdżą ze znajomymi jak i rodzinom z dziećmi.
Cena za pobyt bardzo przystępna i istnieje możliwość jej negocjacji. Są również dostępne sezonowe pakiety.
Pensjonat godny polecenia i ja go polecam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: Leon43 »

jest też całkiem fajnie położona Villa Parkowa przy ul. Parkowej. Jest po sąsiedzku z "Gracją", pokoje 2 osobowe, jeden chyba 3 osobowy, kuchnia do dyspozycji. Gospodyni bardzo miła, cena 40 zł/os. Super lokalizacja.... i parking dla auta na posesji.
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: iwcia »

Leon43 pisze:jest też całkiem fajnie położona Villa Parkowa przy ul. Parkowej. Jest po sąsiedzku z "Gracją", pokoje 2 osobowe, jeden chyba 3 osobowy, kuchnia do dyspozycji. Gospodyni bardzo miła, cena 40 zł/os. Super lokalizacja.... i parking dla auta na posesji.
Witaj Leon43 :)
Prosze , napisz czy parking na posesji w Villi Parkowej jest płatny ?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: Leon43 »

Parking jest w cenie. Ja tak miałem ale dla pewności warto zadzwonić.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Poszukuję noclegu w pobliżu Domu Zdrojowego.Może ktoś mi poleci.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: sapphira »

Witaj, proponuję Tobie Willę Nadzieja położonà w niewielkiej odległości od Domu Zdrojowego(ok.200m z gòrki).Komfortowe pokoje( niektòre z werandà) z dostępem do kuchni za przystępnà cenę. Przed budynkiem jest parking. Polecam. :kwiat:
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Witaj Sapphira.Bardzo dziękuję.Podoba mi się to miejsce.Napisałam już zapytanie o wolny termin do właścicieli.Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: sapphira »

Cieszę się, że mogłam Tobie pomòc w wyborze noclegu w pięknym Świeradowie Zdroju... Życzę Tobie udanego pobytu i mnóstwa pozytywnych wrażeń..... Cieplutko pozdrawiam.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: danka »

Dostałam odpowiedż,nie ma wolnych miejsc.Mój mąż jedzie do sanatorium,a ja chciałam zobaczyć Świeradów(wyjazd na 5 dni),nie wiem gdzie nocować?.Dziękuję Ci za pomoc.
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świeradów Zdrój

Post autor: Remik »

Ja polecam bo sam spałem apartamenty Carmen ,nie ma co się sugerować,że apartamenty bo można za 30 czy 40 zł coś znaleźć sam spałem w tym domku to link do google maps więc chyba nikt głowy mi nie urwie a ty będziesz mieć dowód że warto .W pokoikach wszystko od tv po lodówki czajniki itd. ,polecam
https://www.google.pl/maps/[email].9096311, ... 312!8i6656
ODPOWIEDZ