Inowrocław

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Inowrocław

Post autor: tanganika »

Witam :)
i na wstępie już proszę o wskazanie godnego noclegu na kw pryw dla 2 osób na okres do 10 dni w miesiącu sierpień/wrzesień. W planie mamy korzystanie z zabiegów ambulatoryjnych, więc może ktoś z Państwa poleci mi sanato lub NZOZ gdzie mają w ofercie szerszy zakres zabiegów. Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Inowrocław

Post autor: Selene »

Witaj Tanganiko :kwiat:

W Inowrocławiu polecam przytulny i kameralny pensjonat Willa Bajka, Solankowa 58. Znajduje się on ok 300m od sanatorium Energetyk.
Ale zajrzyj proszę na stronę Energetyka oni maję we wrześniu atrakcyjną cenowo promocję.

Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Inowrocław

Post autor: forumowicz »

Witam,co się zmieniło w Inowrocławiu? jakie polecacie kwatery blisko Energetyka?
sonika
Posty: 4
Na forum od: 30 sty 2018 19:36
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Inowrocław

Post autor: sonika »

Willa Bajka jest ok. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe.
forumowicz

Re: Inowrocław

Post autor: forumowicz »

pytam o tanie a dobre kwatery w cenie do 60zł jedynka,a nie hoteliki powyżej 100zł
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowrocław

Post autor: zebra »

Witam. My jadąc komercyjnie do Oazy pytaliśmy o nocleg dzień wcześniej , to nam polecili w tym sanat nocleg za ...100 zł od osoby. Myślę , że cena zbyt wygórowana jak na styczeń . Pojechaliśmy we właściwym czasie , rezygnując z takiej ceny. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Inowrocław

Post autor: forumowicz »

po ogladnieciu filmu Kuracjusz Jestem nabrałem ochoty na Inowrocław,proszę o podawanie kwater 1 osobowych w cenie do 50zł doba,dziękuje
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław

Post autor: kmz44 »

Ja w pażdzierniku wynajmowałam pokój 2-os po 50 zł od osoby w sanatorium Przy Tężni :kwiat:
forumowicz

Re: Inowrocław

Post autor: forumowicz »

Jesion,jedynka 45zł!
bea8
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 19 mar 2014 21:05
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowrocław

Post autor: bea8 »

Szukam wygodnych niedrogich noclegów dla osob ok 80 tki niedaleko tezni w Inowrocławiu ,czy ktoś może mi coś polecic
ODPOWIEDZ