Czy wiecie że...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: darek »

.. Myślałem raczej ,że zmorą Żonatych Mężczyzn są karty które używają ich Małżonki :)
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Kiedyś to tutaj było miło tak sobie czytam :ugeek: a co się stało że nie jest :roll:
uszczypliwości i wymądrzanie się walka na słowa znaczenie ich brzydko :shock:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Hipokryt »

Jako forumowy Hipokryt - POTWIERDZAM że jednak tak jest. A jednak brakuje tych plusików bo wtedy było inaczej;)

Czy wiecie, że:
dziś jest Dzień Kundelka a już 28 października - Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów
Czyżby to nie był przypadek?
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Jako forumowy Hipokryt [...]
to już się robi nudne ale może jest to sposób zwrócenia na siebie uwagi ? :roll:
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4513
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czy wiecie że...

Post autor: jurand40 »

Czy wiecie że...
Do 12 października 2018 roku na wszystkich stacjach paliw w Polsce pojawią się nowe oznaczenia paliw, wymuszone przez dyrektywę Unii Europejskiej
Etykiety będą miały specyficzne wzory dla benzyny (koło), oleju napędowego (kwadrat) i paliw gazowych (romb). Wewnątrz znaku zawarta będzie informacja o maksymalnej procentowej zawartości biokomponentów (np. 7 w przypadku oleju napędowego) lub o rodzaju paliwa gazowego (wodoru, CNG, LNG bądź LPG
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Dzia_dek »

bibi pisze:to już się robi nudne ale może jest to sposób zwrócenia na siebie uwagi ? :roll:
Pewnie Basiu w dużej części masz rację. Ktoś tu próbuje przypisać sobie pewne cechy. :roll:
Jako forumowy Hipokryt [...]
Komuś się chyba pomyliło znaczenie słów, albo to po prostu przemawia wrodzona skromność. :lol:
Nikt Marka nie nazwał Hipokrytem tylko hipokrytą. To tylko jedna litera, a różnica istotna.
Hipokryt - grecki myśliciel z V wieku p.n.e., autor słynnej sentencji "Nie patrzcie co czynię, lecz słuchajcie co mówię". :o
hipokryta - w skrócie dwulicowiec, a mowie potocznej - fałszywiec. :?
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Do bibi tak to si staje nieeleganckie jak si atakuje kogoś o kim się nic nie wie a nawet jak wie się to też jest to dalekie od demonstrowanych tutaj "eleganckich "zachowań.
Do Dzia_dek Ty byłeś na początku jak czytam fajnym forumowiczem gdzie się podziała ta kultura i eleganckie zachowania ?
Przepraszam ale daliście odpowiedż na moje pytanie postawione tutaj . :shock: W pierwszym poście
kuracjusz54
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Kuracjuszu, czy Ty nie pomyliłeś się ?
Wyprowadzać Cię z błędu nie będę, masz prawo do swoich przemyśleń i zdania.
Zarzucanie mi "nieeleganckiego" zachowania i atakowania "Kogoś" - to daleko posunięta ocena.
Wchodzić w dyskusję nie będę ponieważ ten temat to nie jest odpowiednie miejsce.

pozdrawiam Bibi

Wracając do tematu : czy wiecie , że .....

25 września jest Pełnia Żniwiarzy

"25 września na niebie zawiśnie Księżyc w pełni. Jego wpływ odczuwać będziemy między 24 a 26 dniem miesiąca. Będzie to bardzo intensywny i dość trudny czas. Zwłaszcza dla pechowej zodiakalnej trójki."
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Felice »

Nikt Marka nie nazwał Hipokrytem tylko hipokrytą.
Jako autorka chciałam dodać,że dotyczyło to konkretnej sytuacji....
Nie znam człowieka,nie mam zamiaru go oceniać,wyraziłam opinię do wypowiedzi dotyczących konkretnego zdarzenia.
A czy wiecie że
Potrzeba ponad 60 tysięcy lat, aby obejrzeć wszystkie filmiki zamieszczone obecnie na Youtube.
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4513
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czy wiecie że...

Post autor: jurand40 »

Czy wiecie że...
18 września na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbyła się premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Kler”. Produkcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów. „Wejściówki na wszystkie seanse znikają w oka mgnieniu, ;)
Czy ktoś z forumowiczów oglądał lub wybiera się na ten film?
ODPOWIEDZ